hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Podwójny uchwyt do poideł smoczkowych dla świń z regulacją wysokości - gwint 1/2 cala

Kod produktu: F1989
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

113,85 zł

79,69 zł

Podstawowe parametry:

Opis Produktu:

Praktyczny podwójny uchwyt z funkcją regulacji wysokości przeznaczony do łatwego i szybkiego mocowania poideł smoczkowych. Regulacja wysokości poideł dla świń ma bardzo duże znaczenie w każdej chlewni, w której hodowana jest trzoda o różnej wadze. Mocowanie poideł smoczkowych dla trzody wyposażone w płytkę regulacyjną w prosty sposób pozwala na dostosowanie wysokości ze względu na wagę zwierzęcia, która powinna kształtować się następująco dla świń:

 • >5 kg - 15 cm
 • >10 kg - 20-25 cm
 • >20 kg - 35-40 cm
 • >50 kg - 50 60 cm
 • >100 kg - 70 cm

Uchwyt poideł smoczkowych dla swiń ma całkowitą długość liczącą 67 cm (długość szyjki regulatora wysokości to 62 cm). Rozstaw między smoczkami wynosi 20 cm. Odpowiedni rozstaw oraz optymalna odległość (kąt nachylenia) smoczka od ściany pozwala zwierzętom na swobodne dojście do poidła i pobór wody. Podwójny uchwyt do poideł dla świń w całości wykonany został ze stali nierdzewnej - odpornej na korozję i niezwykle wytrzymałej.

Mocowanie do poideł dla świń wyposażone jest w trzy gwinty wewnętrzne 1/2 cala - dwa do wkręcenia poideł smoczkowych oraz jeden do podłączenia pod magistralę wodną. Blaszka regulacyjna posiada cztery otwory montażowe oraz sprężynowy uchwyt szyny mocowania. Regulacja wysokości poideł jest bardzo prosta - wystarczy ścisnąć sprężynę blokującą i ustawić szyjkę z poidłami na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu nie ma potrzeby by ściągać mocowanie w momencie, gdy chce się zmienić wysokość poideł. Jest to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie dla każdego hodowcy trzody chlewnej.

W ofercie sklepu znajduje się również uchwyt do poideł smoczkowych dla świń 1/2 cala skierowany pod kątem 45 stopni oraz pojedyncze mocowanie z możliwością regulacji wysokości.

Cena brutto:

113,85 zł

79,69 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Podwójny uchwyt do poideł smoczkowych dla świń z regulacją wysokości - gwint 1/2 cala
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+10= (wynik wpisz cyfrą) ?