hodowla i uprawa

Nakładka na wąskie miseczki do tuczu do systemu pojenia indorów

Kod produktu: F1977
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

13,71 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

dla indyków powyżej 18kg
obsługa do 20 dorosłych indyków

Kolory:

czerwony

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

zestaw stanowią dwie obejmy powiększające pojemność

Rozmiar:

Długośc całkowita: 23 cm, średnica miseczki poidła po poszerzeniu: 21 cm

Opis Produktu:

Praktyczne, bardzo łatwe w montażu poszerzenie do poideł dla indyków. Jest niezbędne w przypadku stosowania w hodowli indyków linii pojących wyposażonych w wąskie miseczki na wodę. Przyłącze pozwala stosować te same elementy w różnych fazach prowadzonego tuczu indyków. Dzięki przystawkom do powiększania pojemności poidła nie ma już konieczności zmieniania miseczek okapowych czy nipli do pojenia kropelkowego gdyż pozywają one na pojenie dorosłych indyków o masie powyżej 18kg.

Zestaw powiększające pojemność poidła zapobiegają również rozchlapywaniu i przelewaniu się wody, co daje wymierne oszczędności w zużyciu wody oraz nie dopuszcza do przemakania ściółki i jej gnicia.
Zestaw do poideł dla indyków powiększa średnicę misy do 21cm. Dzięki temu całkowita pojemność misy zwiększa się prawie dwukrotnie i zapewnia optymalny dostęp do wody nawet dla 20 dorosłych indorów.

Komplet złożony jest z dwóch wytrzymałych obejm w kształcie półksiężyca, które mocowane są na małym poidle dla indyków. Części łączone są za pomocą solidnych i pewnych zatrzasków. Dodatkowe elementy mocujące zapewniają, że nakładki będą dobrze i szczelnie przylegać do misy z wodą dla indyków bez ryzyka przeciekania.

Elementy powiększające poidła wykonane są w całości z mocnego tworzywa, dzięki czemu mogą być wielokrotnie zakładane i zdejmowane bez obawy o zużycie się części.

W naszej ofercie posiadamy klucz do demontażu poszerzeń do miseczek dla indyków.

Cena brutto:

13,71 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Nakładka na wąskie miseczki do tuczu do systemu pojenia indorów
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+4= (wynik wpisz cyfrą) ?