hodowla i uprawa

Zawór plastikowy do systemów pojenia 1/2 cala z uszczelką

Kod produktu: F1966
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

25,22 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

płynna regulacja ilości przepływu wody
gwinty na rury 1/2cala

Kolory:

zółty

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

długość 9cm, wysokość 6cm

Opis Produktu:

Profesjonalny zawór o szerokości gwintów 1/2 cala przeznaczony do wykorzystywania w systemach pojenia automatycznego. Zawór wodny wykonany jest z mocnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie wody i ciśnienia. Został wykonany ze szczególną precyzją i dokładnością dlatego nie ma mowy o nieszczelnościach czy przeciekaniu.

Zawór do sytemu pojenia może być zakładany bezpośrednio na złączkę z nakrętką do rury okrągłej ocynkowanej lub jesli zachodzi taka potrzeba przy regulatorze ciśnienia wody. Z obu stron posiada wejście i wyjście z gwintem o średnicy 1/2 cala. Dzięki niemu możemy dowolnie zamykać, otwierać czy regulować ilość przepływającej wody bez konieczności dokonywania zmian w pozostałych częściach systemu pojenia.

Dodatkowo zawór na gwint 1/2 cala wyposażony jest w uszczelkę, która nie dopuści do przecieków po złączeniu elementów systemu pojenia z zaworkiem do wody. Kranik do systemów pojenia jest bardzo prosty w instalacji nie wymaga żadnych dodatkowych elementów, kleju czy innego typu nieprzepuszczających wodę uszczelniaczy. Towar sprzedawany jest na sztuki. W zestawie dołączona jest uszczelka.

Cena brutto:

25,22 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Zawór plastikowy do systemów pojenia 1/2 cala z uszczelką
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+7= (wynik wpisz cyfrą) ?