hodowla i uprawa

Łączenie regulatora ciśnienia z kwadratową rurą 22 x 22 mm w systemach pojenia - poz. 1

Kod produktu: F1961
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

10,85 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe wyposażenie:

usczelki samozaciskowe

Kolory:

żółty

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

długość 6cm, wejście okrągłe średnica zewnętrzna 22mm
wyjście na rurę kwadratową 22x22mm

Schemat części zamiennych:

POBIERZ

Opis Produktu:

Uniwersalny łącznik regulatora ciśnienia wody z rurą kwadratową 22x22mm. Łączenie przeznaczone jest do stosowania w systemach pojenia automatycznego w fermach drobiu, indyków czy gęsi.

Łącznik do regulatora ciśnienia wody jest niezbędny gdyż pozwala w prosty i szybki sposób podłączyć linie systemu pojenia pod urządzenia regulujące przepływ wody. Łączenie powinno być wciśnięte do wyjścia regulatora ciśnienia i zablokowane na specjalnym zatrzasku, który nie pozwoli, aby element wysunął się z mocowania w trakcie użytkowania. Końcówka dodatkowo wyposażona jest w uszczelkę, która będzie zapobiegać ewentualnym nieszczelnościom układu.

Łącznik do sterownika ciśnienia wody posiada wyjście na rurę kwadratową 22x22mm. Jest ono wyposażone w specjalną uszczelkę samozaciskową, która po zamocowaniu rury PCV, bardzo mocno zablokuje rurę przed przypadkowym wysunięciem się i nie dopuści do przeciekania.

Element do łączenia regulatora ciśnienia z rurami kwadratowymi ma długość 6cm. Posiada wejście okrągłe o średnicy 22mm i wyjście na rurę 22x22mm. Wykonany jest w całości z mocnego tworzywa sztucznego, odpornego na długotrwałe działanie wody i ciśnienia. Z obu stron posiada uszczelki zaciskowe i może być wielokrotnie zdejmowany i zakładany, bez konieczności stosowania dodatkowych klejów do łączenia rur PCV.

Cena brutto:

10,85 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Łączenie regulatora ciśnienia z kwadratową rurą 22 x 22 mm w systemach pojenia - poz. 1
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+4= (wynik wpisz cyfrą) ?