hodowla i uprawa

Rura wzmacniająca do lini pojenia, ocynkowana 2 mb

Kod produktu: F1955
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

19,34 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

srebrny

Materiał:

stal ocynkowana

Opakowanie:

1 szt. - 2 mb

Rozmiar:

średnica 26,75mm

Opis Produktu:

Uniwersalna rura stalowa do wzmacniania linii systemów pojenia w hodowlach drobiu, brojlerów, kaczek, gęsi czy indyków. Antygrzęda do linii pojenia wykonana została w całości ze stali, dodatkowo jest powlekana warstwą ochronną cynku, która będzie zapobiegać korozji i niszczeniu metalu.
Stabilizator linii pojenia mocowany jest do rury kwadratowej przy użyciu specjalnego łącznika do rury ocynkowanej i kwadratowej. Na tym łączniku podwieszany jest również cały system.

Dzięki zastosowaniu rury nośnej do systemów pojenia kropelkowego wzmocniona zostaje cała konstrukcja. Ptaki, które lubią wskakiwać na linię wodną, nie zrujnują ani nie powyginają przewodów. Cała linia pojenia będzie dokładnie zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, nie będzie dochodzić do rozłączania się rur, złączek czy ich wyginania przez duże ptaki jak brojlery czy indyki, które siadają na liniach do pojenia. Stalowa rura trwale umocni całą linię.

Rurki do zabezpieczania linii pojenia w fermach drobiu można ze sobą łączyć przy użyciu prostych łączników do rury okrągłej ocynkowanej. Dzięki temu szybko i solidnie można zabezpieczyć systemy pojenia dochodzące nawet do 100m długości. Na końcach zakładane są uniwersalne uchwyty do rury okrągłej, na których można zamocować regulator ciśnienia wody czy odpowietrzacze.

Cena brutto:

19,34 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Rura wzmacniająca do lini pojenia, ocynkowana 2 mb
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+6= (wynik wpisz cyfrą) ?