hodowla i uprawa
PROMOCJA !!!

Mocna pułapka na łaski, tchórze i szczury FORCE-TRAP

Kod produktu: F1952
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

113,00 zł

90,41 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

wzmacniane wejścia samołapki na szczury

Kolory:

ciemnozielony

Materiał:

stal powlekana farbą antykorozyjną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

60x16x16cm

Opis Produktu:

Profesjonalna pułapka na szczury i inne duże gryzonie jak świnki morskie czy łaski. Jest to niezawodny sposób gdy mamy problem z gryzoniami w naszym domu czy magazynach.

Krata szczurołapki wykonana została z grubego stalowego drutu zgrzewanego o średnicy 1,2mm i oczek o szerokości 13x25mm. Oba wejścia dodatkowo są wzmacnianie stalowymi płytkami, które nie pozwolą, aby szczur czy inny gryzoń wyszarpał się z potrzasku. Pułapka ma wymiary 60x16x16cm. Jest odpowiednio długa, dzięki czemu gryzoń wejdzie dostatecznie głęboko i nie zdąży się wycofać po uruchomieniu zapadniu.

Samołapka na szczury jest typu żywołownego. Posiada dwa wzmacniane wejścia z zapadniami typu GL. Blachy wejściowe łapki na szczury, po podniesieniu blokowane są na specjalnym pręcie, który łączy się z zapadką na przynętę. Szczur lub inny gryzoń zwabiony łatwym kąskiem, będzie musiał poruszyć bardzo czułą na ruch zapadnią, co natychmiast spowoduje zwolnienie blokad i zamknięcie się wejść. Wzmacniana konstrukcja szczurołapki nie pozwoli, aby gryzoń przegryzł druty czy je powyginał i się wydostał.

Pułapka FORCE-TRAP na duże gryzonie jest niezawodnym sposobem na to jak pozbyć się szczura . Ta mocna żywołapka na gryzonie jest skutecznym rozwiązaniem, gdy zawodzą inne środki i metody jak trutki czy odstraszacze, które szczury uczą się omijać. Szybko i skutecznie pozbędziemy się szczura w kurniku czy chlewie jak również rozwiążemy problem z małą łaską czy innym gryzoniem.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

113,00 zł

90,41 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Mocna pułapka na łaski, tchórze i szczury FORCE-TRAP
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+9= (wynik wpisz cyfrą) ?