hodowla i uprawa

Duża pułapka zatrzaskowa na szczury SMART-XL

Kod produktu: F1942
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

9,25 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

usuwanie szczura bez koniczności dotykania gryzonia

Kolory:

czarny

Materiał:

wytrzymałe tworzywo sztuczne

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

13x7cm

Opis Produktu:

Uniwersalna bardzo pomysłowo zaprojektowana pułapka na szczury, która pozwala na bezdotykowe pozbycie się złapanego szkodnika. Nie trzeba samodzielnie wyciągać szczura z pułapki, wystarczy otworzyć ją nad pojemnikiem, do którego chcemy wyrzucić martwego gryzonia.

Szczurołapka nastawiana jest w bardzo prosty sposób. Wystarczy otworzyć górne wieko. Styka się ono ze specjalnym podstawkiem na przynętę, który będzie wystawać z wnętrza uzbrojonej pułapki. Wystarczy tylko delikatnie nacisnąć ten element, aby uruchomić potrzask. Przynęta umieszczana jest w specjalnym zatrzasku, który nie pozwoli, aby zwierzę porwało pokarm unikając pochwycenia w szczęki zatrzasku. Siła uderzenia i ścisku natychmiastowo uśmierci każdego nawet dużego szczura.

Pułapka na szczura w całości wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego, do którego nie przylega bród i jest łatwe do wyczyszczenia po pozbyciu się szczura.
Pułapka ma wymiary 13x7cm. Skutecznie i szybko wyeliminujemy szczura lub innego gryzonia, który grasuje po naszych hodowlach gołębi czy innego drobiu ,gdzie nie można zastosować trutek na gryzonie lub nie wiemy jak upolować szczura. Jest to niezawodna metoda gdy mamy problem ze szczurem w piwnicy czy na strychu.

Cena brutto:

9,25 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Duża pułapka zatrzaskowa na szczury SMART-XL
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+8= (wynik wpisz cyfrą) ?