hodowla i uprawa

Pułapka zatrzaskowa na myszy czarna SMART

Kod produktu: F1941
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

5,23 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

możliwość pozbycia się myszy bez konieczności wyciągania i dotykania gryzonia

Kolory:

czarny

Materiał:

mocne tworzywo sztuczne

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

9x4,5cm

Opis Produktu:

Sprytna pułapka na myszy, która pomoże rozwiązać problem z tymi gryzoniami. Pułapka w całości jest wykonana z twardego tworzywa i ma wymiary 9x4,5cm.
Jest to najnowsze rozwiązanie, które pozwoli skutecznie pozbyć się natrętnych myszy. Jest najlepszym sposobem na myszy, które się zagnieździły w magazynie, domu lub innym pomieszczeniu gdzie nie można zastosować trutek lub odstraszaczy przeciw gryzoniom.

Pułapka na myszy w przeciwieństwie do starych powszechnie używanych potrzasków nastawia się bardzo prosto. Wystarczy podnieść maksymalnie górną pokrywkę do pozycji pokazanej na zdjęciu nr 1. Wewnątrz wraz z pokrywą uniesie się specjalny język, na którym umieszczana jest przynęta. Jego nawet delikatne poruszenie lub naciśnięcie spowoduje, że pułapka natychmiast się zamknie likwidując złośliwego szkodnika. Należy zwrócić uwagę, że miejsce na przynętę, posiada zatrzask, w którym można zamocować przysmak, i mysz nie będzie mogła zabrać pokarmu bez uruchomienia zatrzasku.

Ta wyjątkowa myszołapka pozwala na pozbycie się złapanego szkodnika bez konieczności wyciągania i dotykania gryzonia. Wystarczy przenieść pułapkę nad kosz na śmieci i ponownie ją otworzyć by wyrzucić mysz. Pułapka na małe gryzonie jest prosta do utrzymania w higienicznej czystości wystarczy ją opłukać pod bieżącą wodą.

Cena brutto:

5,23 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pułapka zatrzaskowa na myszy czarna SMART
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+8= (wynik wpisz cyfrą) ?