hodowla i uprawa

Pułapka jednowejściowa z hakiem na przynętę, na tchórze, łasice, koty, 60 cm

Kod produktu: F1921
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

104,00 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

typ jednowejściowy z zapadnią GL
hak na przynęte

Kolory:

ciemnozielony

Materiał:

stal powlekaną farbą antykorozyjną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

60x23x23cm (dł. x wys. x szer.)

Opis Produktu:

Klatka żywołowna na tchórze oraz łaski. Nadaje się również na inne małe szkodniki i gryzonie jak zdziczałe koty czy szczury. Pułapka na łasice będzie niezawodnym rozwiązaniem na problemy z drapieżnikami w wolierze czy kurnikach. Jest to skuteczna metoda na dzikie koty czy łaski w hodowlach drobiu. Dzięki tej pułapce w sposób humanitarny pozbędziemy się tchórza lub innego nieproszonego gościa.

Żywołapka na łaski ma wymiary 600x230x230mm i została wykonana z solidnej powlekanej kraty stalowej o szerokości oczek 25x25mm i grubości drutu 1,8mm. Cała klatka była następnie malowana proszkowo, aby ochronić metal przed korozją i działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Krata wykonana jest w kolorze ciemnozielonym, który kamufluje i upodabnia ją z otoczeniem, dzięki czemu zwierzęta nie płoszą się i nie denerwują.

Jest to pułapka typu jednowejściowego z zapadnią rodzaju GL - płyta zamyka się opadając pionowo w dół po specjalnych szynach. Wewnątrz pułapki na kuny znajduje się specjalny hak do zawieszania przynęty. Dzikie zwierzę, aby dostać pokarm będzie musiało wyszarpać go z tego haka, co spowoduje zwolnienie blokady płyty wejściowej, która natychmiast opadnie odcinając drogę ucieczki. Zwierzę nie ma możliwości wydostania się z tego rodzaju pułapki. Klatka na dzikie koty jest wyjątkowo solidna i trwała, ale jednocześnie bardzo lekka i może być przenoszona nawet przez jedną osobę.

Należy pamiętać, aby wszystkie czynności wykonywać w rękawicach ochronnych, by nie pozostawiać na klatce lub przynęcie własnego zapachu, co może odstraszać szkodnika.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

104,00 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pułapka jednowejściowa z hakiem na przynętę, na tchórze, łasice, koty, 60 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+7= (wynik wpisz cyfrą) ?