hodowla i uprawa

Pułapka jednowejściowa na lisy, borsuki, wydry - STRONG - na żywą przynętę, 140cm

Kod produktu: F1918
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

526,80 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

rodzaj jednowejściowy z zapadnią GL
pomieszczenie na przynęte

Kolory:

ciemnozielony

Materiał:

stal powlekana farbą antykorozyjną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

wymiary 140x30x27cm (dł. x wys. x szer.)
drut 3,5mm, oczka siatki 46x46mm

Opis Produktu:

Bardzo mocna wykonana z grubego 3,5mm drutu stalowego pułapka na lisy lub borsuki. Krata pułapki na lisy jest mocna i odporna na uderzenia, dlatego idealnie nadaje się jako sidła na duże, silne i agresywne zwierzęta. Klatka waży ponad 13kg, co potwierdza jej solidność i wytrzymałość. Jest doskonałym rozwiązaniem na problemy z dzikimi lub zarażonymi wścieklizną psami, lisami czy borsukami, które atakują hodowle, ale również mogą zagrażać naszym bliskim.

Pułapka jest rodzaju jednowejściowego z zapadnią typu GL. Sidła na borsuki posiadają dodatkowo pomieszczenie na żywą zanętę o długości 35cm. Drapieżnik zwabiony łatwym posiłkiem będzie próbował dostać się do przynęty i naciśnie płytką umieszczoną wewnątrz klatki. Jej poruszenie wywoła zwolnienie blokady drzwi, które natychmiast opadną i nie pozwolą na wydostanie się szkodnika.

Klatka na lisy ma wymiary całkowite 1400x300x370mm. Wykonana jest z solidnego stalowego drutu o średnicy 3,5mm, który wytrzyma szarpaninę nawet bardzo dużych i agresywnych drapieżników. Całość stworzono ze zgrzewanej kraty o szerokości oczek 46x46mm. Żywołapka na borsuki pomalowana została farbą antykorozyjną w kolorze ciemnej zieleni, która chroni metal przed rdzewieniem i dodatkowo maskuje pułapkę.

Pułapka żywołowna na lisy czy jenoty jest najlepszym rozwiązaniem na humanitarne pozbycie się niebezpiecznego drapieżnika, który może zagrażać nie tylko zwierzętom, ale i ludziom. W sposób szybki i bezpiecznym można rozwiązać problem z lisem, wałęsającym się zdziczałym psem czy usunąć z nory borsuka.
Należy pamiętać, aby wszystkie czynności związane z nastawianiem i przygotowywaniem pułapki, trzeba wykonywać w rękawicach ochronnych, by nie pozostawiać na klatce lub przynęcie własnego zapachu, co może odstraszać szkodnika.

Na mniejsze drapieżniki jak kuny czy łaski lub na szkodniki wodne typu wydra polecamy dużo skuteczniejsze:
Wszechstronna żywołapka na szczury, kuny, koty, łasice Żywołapka dwuwejściowa, skuteczna na wydry, łaski, szczury
UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

526,80 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pułapka jednowejściowa na lisy, borsuki, wydry - STRONG - na żywą przynętę, 140cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+2= (wynik wpisz cyfrą) ?