hodowla i uprawa

Żywołapka dwuwejściowa, skuteczna na kuny, wydry, łaski, szczury 125 cm

Kod produktu: F1916
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

218,01 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

typ dwuwejściowy z zapadniami rodzaju FAWN - zamykającymi się od środka

Kolory:

zielony

Materiał:

stal malowana proszkowo

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

125x26x26cm (dł. x szer. x wys.)
szerkość oczek 26x26mm

Opis Produktu:

Bardzo skuteczna żywołapka przeciw wydrom, kunom czy łasicom. Jest niezawodna, gdy mamy problem z kuną w wolierze albo łaską w kurniku, które dziesiątkowały stada. Potwierdzają to opinie naszych użytkowników, którzy skorzystali z powyższej żywołapki. Jest to bardzo uniwersalna pułapka na różnego rodzaju drapieżniki, które są utrapieniem w wielu hodowlach drobiu, ptaków ozdobnych czy gołębi.

Klatka ma wymiary 1250x260x260mm, zbudowana jest z siatki o oczkach szerokości 26x26mm i drutu grubości 1,8mm. Klatka na wydry czy szczury wykonana została z stalowej siatki zgrzewanej powlekanej proszkowo antykorozyjną farbą w kolorze ciemnej zieleni. Dzięki takiemu zabarwieniu zwierzęta nie płoszą się na widok takiej klatki.

Jest to pułapka typu dwuwejściowego z zapadniami z rodzaju FAWN - czyli z klapami zamykającymi się od środka. Wyjścia z klatki zostały dodatkowo zabezpieczone odpowiednio grubym drutem, który blokuje klapy. Dzięki temu zwierzę, które próbowałoby się wyswobodzić z sideł nie będzie mogło ich wypchnąć na zewnątrz. Sidła na kuny są bardzo efektywne dzięki niezwykle czułej na każdy ruch płytce na przynętę. To jej poruszenie powoduje zwolnienie blokady drzwi, które natychmiastowo się zamykają i nie pozwolą na ucieczkę szkodnika.

Żywołapka na wydry jest typu humanitarnego. Nie rani ani nie czyni krzywdy złapanym szkodnikom. Tak pochwyconego szkodnika można wywieźć odpowiednio daleko, aby więcej nie szkodził naszym hodowlom. Klatka na kuny jest lekka, łatwo się ją nastawia i można w niej przenosić złapane drapieżniki.

Na duże drapieżniki jak lisy, borsuki czy na wodne szkodniki typu bobry, nutrie polecamy:
Pułapka na duże drapieżniki jak lisy, borsuki Pułapki na wodne szkodniki typu bobry, nutrie
UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

218,01 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Żywołapka dwuwejściowa, skuteczna na kuny, wydry, łaski, szczury 125 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+4= (wynik wpisz cyfrą) ?