hodowla i uprawa

Żywołapka na kuny, koty, łasice, lisy, wydry dwuwejściowa, długa 120 cm

Kod produktu: F1913
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

235,59 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

typ dwuwejściowy z zapadniami SM - zamykającymi się od zewnątrz

Kolory:

ciemnozielony

Materiał:

stal powlekana farbą antykorozyjną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

120x30x30cm (dł. x szer. x wys.)

Opis Produktu:

Pułapka żywołowna szerokiego zastosowania, która może być wykorzystywana do chwytania różnego rodzaju drapieżników. Niezbędna, gdy mamy problemy ze szczurami, wydrami czy dzikimi kotami. Oprócz tego jest bardzo skutecznym sposobem na kunę domową, łasicę lub tchórza.

Żywołapka na łasice ma wymiary 1200x300x300mm. Klatka przeciwko tchórzowi wykonana jest ze stalowego drutu o średnicy 1,8mm. Siatka zgrzewana ma szerokość oczek 25x15mm. Jest to klatka na kuny rodzaju dwuwejściowego z zapadniami typu SM zamykającymi się od zewnątrz. Całość pokryta jest powłoką antykorozyjną, która chroni metalową klatkę przed korozją.

Zapadnie blokowane są na specjalnych uchwytach prętu, który powinien być połączony z dźwignią płytki na przynętę. Wtedy, gdy zwabiony szczur lub łasica poruszą płytką nastąpi natychmiastowe zwolnienie blokady obu drzwi wejściowych. Płyty opadną zamykając drogę wyjścia szkodnikowi. Dodatkowo zostaną one zaryglowane przez stalowe zastawki, które będą zapobiegać podnoszeniu się drzwi przez próbującą się wydostać kunę lub inne zwierzę. Jest to doskonały system, który, uniemożliwi próby samodzielnego wydostania się.

Pułapka przeciw łaskom lub kunom jest niezastąpiona wszędzie tam gdzie atakowane są hodowle drobiu, gołębi. Sidła na kunę domową są typu żywołownego tzn. nie ranią ani nie czynią krzywdy schwytanym zwierzętom. Klatka jest bardzo lekka, posiada uchwyt do transportowania i może być przenoszona przez jedną osobę.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

235,59 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Żywołapka na kuny, koty, łasice, lisy, wydry dwuwejściowa, długa 120 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+5= (wynik wpisz cyfrą) ?