hodowla i uprawa

Automatyczna pułapka przeciw małym ptakom, żywołowna

Kod produktu: F1911
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

385,89 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

możliwość pochwycenia kilku sztuk bez potrzeby nastawiania

Kolory:

ciemnozielony

Materiał:

stal powlekana farbą antykorozyjną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

40x19x31cm (dł. x szer. x wys.)

Opis Produktu:

Solidna i bardzo skuteczna samoczynna pułapka na ptaki, która pozwala na wielokrotne chwytanie bez potrzeby ciągłego nastawiania mechanizmu.
Słapce przeznaczone są do chwytania małych i średnich ptaków. Wykorzystywane są w ogrodach czy hodowlach drobiu gdzie chcemy pozbyć się natrętnych ptaków jak szpaki, gile, sójki czy wróble. Poza tym mogą posłużyć do wyłapania ptaków, które uciekły z woliery lub, gdy zależy nam na złapaniu jakiegoś unikatowego okazu. Jest świetną alternatywą dla sideł wykonanych ze zwykłych siatek polietylenowych, w które ptaki się zaplątywały i długo męczyły.

Sposób działania:
Pułapka przeciw ptakom działa automatycznie. Możliwe jest pochwycenie nawet kilku sztuk bez potrzeby ponownego nastawiania czy wyjmowania ptaków. Szpak, wróbel czy inny ptak zwabiony przynętą ląduje na łopatka śmigłach. Pod wpływem nacisku śmigło się obraca a ptak jest wrzucany do wnętrza klatki. Wpada do dolnego pomieszczenia, z którego nie będzie mógł już się wydostać. Odpowiednio wyważona klapa otwiera się tylko wtedy, gdy kolejny ptak zostanie wepchnięty przez łopatki do środka. Automatyczną pułapkę na ptaki można zawiesić na drzewie lub umieścić w innym miejscu gdzie najczęściej obserwowane są dane zwierzęta.

Samoczynna klatka na szpaki wykonana jest z mocnego stalowego drutu o średnicy 1,8mm. Druciki mają rozstaw co 10mm. Całość jest dodatkowo powlekana farbą antykorozyjną w ciemnozielonym kolorze, który sprawia wrażanie naturalnego i nie płoszy zwierząt. Słapce do małych ptaków posiadają dodatkowo pomieszczenie na żywą przynętę. Umieszczony w nim ptak ma za zadanie przyciągać i przywoływać inne zwierzęta. Oprócz tego na osi śmigła zawieszono mały karmnik, w którym można wsypać trochę ziarna lub innego pokarmu, co będzie stanowiło dodatkowy wabik.

Klatka na wróble ma wymiary 400x193x315mm. Jest bardzo lekka i nie wymaga żadnego nastawiania. Do klienta dostarczana jest w formie gotowej go użytkowania.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

385,89 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Automatyczna pułapka przeciw małym ptakom, żywołowna
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+8= (wynik wpisz cyfrą) ?