hodowla i uprawa

Żywołapka na małe ptaki, szpaki, sroki, 3 sekcyjna, na żywą przynętę

Kod produktu: F1910
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

298,59 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

ciemnozielony

Materiał:

stal powlekana farbą ochronną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

53x20x29cm (dł. x szer. x wys.)

Opis Produktu:

Wszechstronna pułapka żywochwytna na małe i średniej wielkości ptaki. Klatka przeznaczona jest do łapania ptaków jak szpaki czy sroki. Wielu hodowców wykorzystuje tego rodzaju pułapki do chwytania małych ptaków hodowlany, które np. uciekły z woliery. Żywołapka na ptaki znajduje wiele zastosowań i może służyć na różnego rodzaju ptactwo, które chcemy złapać.

Pułapka przeciw szpakom zbudowana jest z trzech sekcji. Dwa zewnętrzne pomieszczenia przeznaczone są do chwytania ptaków, działają one oddzielnie - pułapka jest ciągle aktywna nawet gdy w jedną sekcje już złapał się ptak. Natomiast środkowa część jest dla żywej przynęty, która ma za zadanie przyciągać uwagę. Można za przynętę wykorzystać np. ptaka z tego samego gatunku, którego chcemy złapać, aby swoim kwileniem przywoływał inne ptaki.

Aby słapce zadziałały zwabiony ptak musi poruszyć wrażliwą na każdy nacisk rynienką znajdującą się wewnątrz pułapki. Ona zwalnia blokadę drzwi, które opadają i blokują możliwość ucieczki. Tą rynnę można również wykorzystać jako korytko do nasypania ziarna lub innego pokarmu, które posłuży jako dodatkowa przynęta.

Słapce na ptaki mają wymiar 553x205x294mm. Klatka wykonana jest z solidnego drutu stalowego o grubości 1,8mm rozstawionego w odstępach, co 10mm. Metalowe pręty dodatkowo powlekane są farbą ochronną, która zapobiega korozji.
Klatka dla ptaków jest bardzo prosta i łatwa w nastawianiu. Do klienta dostarczana jest gotowa do użytku, wystarczy umieścić przynętę i nastawić blokadę drzwi.

Na większe ptaki lub gdy mamy problem z jastrzębiem polecamy
Pułapka żywochwytna na kruki i wrony, na żywą przynętę 198,41 złUWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

298,59 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Żywołapka na małe ptaki, szpaki, sroki, 3 sekcyjna, na żywą przynętę
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+5= (wynik wpisz cyfrą) ?