hodowla i uprawa

Uniwersalna żywołapka na tchórze, koty, szczury, łaski, dwuwejściowa, 61cm

Kod produktu: F1907
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

132,59 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

pułapka dwuwejściowa,
zapadnie typu GL

Kolory:

ciemnozielony

Materiał:

stal powlekana farbą antykorozyjną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

61x21x23cm (dł. x szer. x wys.)

Opis Produktu:

Wysoce skuteczna żywołapka na dzikie koty oraz na inne małe i średnie szkodniki jak szczury czy łaski. Klatka ma wymiary 61x21x23cm i jest dwuwejściowa z zapadniami GL. Pułapkę szczególnie doceniają hodowcy drobiu, gołębi czy ptaków ozdobnych, którzy mieli problemy z łasicą czy szczurami. Jest również niezawodna, gdy chcemy pozbyć się tchórza albo dzikich kotów.

Do budowy klatki na tchórza wykorzystano stalową kratę zgrzewaną dodatkowo powlekaną farbą ochronną zapobiegającą korozji metalu. Klatka przeciw szczurom ma szerokość oczek 20x20mm, natomiast średnica użytego drutu wynosi 1,8mm.
Pułapka żywołowna na dzikie koty jest typu dwuwejściowego z zapadniami GL - stalowe blachy opadające pionowo po szynach. Podczas nastawiana pułapki przeciw tchórzom, zapadnie są zawieszane na specjalnych prętach, które utrzymują otwarte wejścia do momentu, gdy kot lub łasica aktywują pułapkę poprzez poruszenie płytką z przynętą (Rys. 3).

Płytka na przynętę jest bardzo czuła i wrażliwa na każdy nawet najmniejszy nacisk, dlatego z powodzeniem nadaje się do łapania nawet małych zwierząt jak szczury czy koty.
Klatka na szczury czy łaski jest typu humanitarnego tzn. nie czyni krzywdy ani nie rani schwytanych zwierząt. Jest bardzo lekka i może być przenoszona przez jedną osobę nawet ze zwierzęciem w środku.

Do chwytania większych szkodników jak kuny, wydry albo lisy polecamy pułapki:
Pułapka na kuny, tchórze, łaski - dwuwejściowa STRONG 145,76 zł
Pułapka na lisy - żywołowna 95cm 169,00 złUWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

132,59 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Uniwersalna żywołapka na tchórze, koty, szczury, łaski, dwuwejściowa, 61cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+8= (wynik wpisz cyfrą) ?