hodowla i uprawa

Uniwersalna pułapka na wydry, kuny, borsuki 125 cm, dwuwejściowa

Kod produktu: F1900
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

231,68 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

typ dwuwejściowy, zapadnia typu FAWN zamykana od środka

Kolory:

zielony

Materiał:

stal powlekana farbą antykorozyjną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

125x25x25cm

Opis Produktu:

Mocna i wytrzymała pułapka na kuny, łaski, koty czy wydry. Sprawdza się również w przypadku problemów z lisami lub borsukami. Tego typu pułapka jest wypróbowanym, niezawodnym sposobem, gdy mamy kłopoty z ochroną kurników, wolier na gołębie lub bażanty czy zagród ze zwierzętami przed atakami kun, tchórzy czy lisów.

Klatka na łaski wykonana została z wytrzymałej siatki stalowej. Dodatkowo została pokryta warstwą ochronną farby w ciemnozielonym kolorze, która chroni metal przed rdzewieniem a jednocześnie maskuje i upodabnia klatkę z otoczeniem.

Żywołapka przeciw lisom czy kunom jest typu dwuwejściowego. Z każdej strony są zapadnie wejść typu FAWN. Szkodnik poruszając płytkę z przynętą wewnątrz klatki, zwalnia blokadę obu drzwi, które natychmiast opadają blokując wyjścia. Płytka jest bardzo czuła i wrażliwa na każdy nawet delikatny nacisk, dlatego nadaje się również do chwytania małych zwierząt jak łaski czy wydry . Złapana wydra, lis, kot czy kuna nie ma żadnej możliwości samodzielnego wydostania się z potrzasku.

Jest to pułapka typu żywochwytna - nie czyni ona krzywdy a schwytane zwierzęta mogą zostać wywiezione i uwolnione gdzieś z dala od gospodarstwa, aby szkodnik nie mógł powrócić. Klatka ma wymiary 1250x250x250mm i jest jedną z najdłuższych dostępnych na rynku pułapek. Żywołapka na borsuki czy kuny jest bardzo lekka i może być przenoszona tylko przez jedną osobę. Pułapka przeciw kunom jest prosta w obsłudze oraz nastawianiu. Jest bardzo mocna i solidna i może być wykorzystywana przez wiele lat.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

231,68 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Uniwersalna pułapka na wydry, kuny, borsuki 125 cm, dwuwejściowa
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 6+5= (wynik wpisz cyfrą) ?