hodowla i uprawa

Pułapka żywochwytna na kruki i wrony, na żywą przynętę

Kod produktu: F1899
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

198,41 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

pułapka dwuwejściowa z oddzielnie zamykającymi się zapadkami

Kolory:

zielony

Materiał:

stal powlekana farbą ochronną

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

100x30x30cm

Opis Produktu:

Sprawdzona i niezawodna pułapka na wrony dwuwejściowa o wymiarach 100x30x30cm. Równie dobrze sprawdza się w przypadku problemów z krukami czy innymi drapieżnymi ptakami. Pułapka jest bardzo uniwersalna i z powodzeniem może również posłużyć do łapania kun czy łasic. Żywołapka na ptaki dodatkowo wyposażona jest w pomieszczenie na żywą przynęte, dzięki czemu skutecznie zwabi drapieżnika wprost w pułapkę.

Tego rodzaju pułapka przeciw ptakom bardzo często stosowana jest przez hodowców drobiu, ptaków ozdobnych czy gołębi, gdy maja problem z napadami ptaków drapieżnych. Jest ona często polecana przez chodowców gołębi jako niezawodna i skuteczna pułapka na jastrzębie. Należy jednak pamiętać, że jastrzębie są pod ochroną i w Polsce nie wolno na nie polować.

Klatka na wrony wykonana jest z siatki zgrzewanej stalowej powlekanej farbą w celu ochrony metalu przed korozją. Pułapka przeciw ptakom pomalowana jest na ciemnozielony kolor, co sprawia, że ma naturalny wygląd. Potrzask na kruki lub inne ptaki ma wymiary 1000x300x300mm. Posiada dwa pomieszczenia z samoczynnie zamykającymi się klapami wejściowymi w przypadku, gdy wejdzie do środka drapieżnik. Każda z blokad wejścia działa oddzielnie tzn. pochwycenie ptaka w jednym z pomieszczeń nie powoduje zamknięcie się drugiego, dlatego dalej można złapać kolejnego drapieżnika.

Pomiędzy pomieszczeniami do łapania wron czy jastrzębi znajduje się klatka dla żywej przynęty. Może nią być mysz, gołąb, kurczak lub inne zwierze, na które chętnie poluje szkodnik. Zwierze jest tam całkowicie bezpieczne i nie ma możliwości, aby drapieżnik mógł zranić przynętę.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Cena brutto:

198,41 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Pułapka żywochwytna na kruki i wrony, na żywą przynętę
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+7= (wynik wpisz cyfrą) ?