hodowla i uprawa

Mata dezynfekcyjna ruchu kołowego 200 x 120 x 4,5 cm

Kod produktu: F1896
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

400,72 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

zielony

Materiał:

Tworzywo sztuczne: pianka polieterowa, włóknina poliestrowa

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

200 cm x 120 cm grubość: 4,5 cm

Opis Produktu:

Profesjonalna mata do dezynfekcji w ruchu kołowym lub wzmożonym ruchu pieszym. Maty dezynfekujące stosowane są przy wejściach i wyjściach z różnego rodzaju ferm, chlewni, obór, pieczarkarni lub zakładów przetwórstwa spożywczego. Oferowane maty dezynfekcyjne przystosowane to użytku wraz ze środkami do dezynfekcji np. typu Virkon . Pod wpływem nacisku kół, buta lub kopyt czy racic, mata wydaje niewielką ilość preparatu dezynfekującego.

Matę tworzy pianka polieterowa, osłonięta ochronną włókniną polierstrową. Pianka ma za zadanie wchłonięcie danego rozwtoru, natomiast włóknina odpowiedzialna jest za zatrzymanie specyfiku wewnątrz maty. Polierster znajduje się po obu stronach maty do dezynfekcji i chroni on także przed przenikaniem preparatu do gruntu. Dodatkowo, poliester osłania piankę przed ścieraniem oraz uszkodzeniami natury mechanicznej. Powyższa mata do dezynfekcji posiada wymiar 200 x 120 cm, a jej grubość to 4,5 cm.

Maty do dezynfekcji przystosowane do łączenia w większe powierzchnie. W tym celu można użyć na przykład zwykłe plastikowe opaski ślimakowe. Maty dezynfekcyjne tego typu są łatwe w utrzymaniu czystości, mają wysoką chłonność i są bardzo ergonomiczne. Popularnie stosuje się je także w laboratoriach, lecznicach weterynaryjnych, szklarniach i zakładach chemicznych.

W naszej ofercie można znaleźć także maty do dezynfekcji w innych wymiarach i parametrach:


Polecany preparat dezynfekcyjny :


Cena brutto:

400,72 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Mata dezynfekcyjna ruchu kołowego 200 x 120 x 4,5 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+5= (wynik wpisz cyfrą) ?