hodowla i uprawa

Siatka przeciw kretom metalowa zgrzewana 1x25m - poprzeczna

Kod produktu: F1890
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

329,85 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

siatka przeciw kretom do wkopywania dookoła ogrodu

Kolory:

zielony

Materiał:

stal ocynkowana powlekana PCV

Opakowanie:

towar sprzedawanych w rolkach

Rozmiar:

średnica oczek 16x16mm, drut 1,2mm
wysokość 1m, długość 25mb

Opis Produktu:

Bardzo mocna siatka przeznaczona do walki z kretami. Siatka poprzeczna służy do zabezpieczenia ogrodów przed szkodliwym działaniem kretów. Dedykowana jest do ogrodów gdzie już rozplanowano rośliny, założono rabaty i trawniki jednak bez siatki trawnikowej w podłożu. Poza tym siatka w przeciwieństwie do pułapek na krety, różnego rodzaju odstraszaczy czy innych metod jest rozwiązaniem długoterminowym zapewniające ochronę trawnika przed kretem przez wiele lat.

Siatka przeciw kretom poprzeczna działa na zasadzie zapory, poprzez którą szkodnik nie może dostać się na teren naszego ogrodu. Kratę przeciw kretom należy wkopać pionowo dookoła całego naszego ogrodu na głębokość ok. 70-80cm, przy czym należy pamiętać, aby nad ziemią wystawało minimum 20cm siatki. Krety lub inne podziemne szkodniki nie będą w stanie przedostać się do ogrodu pod siatką gdyż są to już zbyt duże głębokości dla tego rodzaju zwierząt. Bardzo gęsta sieć o szerokości oczek zaledwie 16x16mm zapewnia, że nie przecisną się przez nią żadne krety czy nawet inne mniejsze szkodniki jak nornice.

Siatka jest bardzo mocna i wytrzymała, dlatego będzie stanowić solidną barierę przeciw kretom. Krata zbudowana jest z drutu wykonanego z bardzo odpornej stali pokrytej warstwą ochronną cynku, który chroni metal przed korodowaniem. Bariera przeciw kretom dodatkowo powlekana jest warstwą z tworzywa PCV, który zabezpiecza metal przed niekorzystnymi warunkami panującymi w glebie. Dzięki temu siatka na krety jest całkowicie odporna na działanie wilgoci, wpływ niskich temperatur oraz przemarzanie gruntu. Zwierzęta nie będą w stanie jej przegryźć czy uszkodzić próbując dostać się do ogrodu.
Wykorzystując tę siatkę możemy na wiele lat zapomnieć o problemie z kretem w ogrodzie.

Do walki z kretami gdy nie ma możliwość założenia siatki, można wykorzystać także inne narzędzia, również bardzo skuteczne. Są to np::
Cena brutto:

329,85 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Siatka przeciw kretom metalowa zgrzewana 1x25m - poprzeczna
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+6= (wynik wpisz cyfrą) ?