hodowla i uprawa

Lina do pastuchów CORDE bydło/konie 500m fi6mm white/black

Kod produktu: F1866
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

298,00 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

6 stalowych przewodów o średnicy 0,2mm
wytrzymałość do 350kg
opór elektryczny przewodów: 4,5 Ohm/m

Kolory:

biało/czarny

Materiał:

włókna polipropylenowe z filtrem UV + stal nierdzewna

Opakowanie:

1 szpula

Rozmiar:

długość 500mb, średnica 6mm

Opis Produktu:

Linia do pastuchów o średnicy 6mm, w rolce po 500mb przewodu. Uniwersalna lina do konstruowania ogrodzeń elektrycznych dla zwierząt. Dzięki dużej wytrzymałości i znacznej widoczności lina do ogrodzeń elektrycznych polecana jest w hodowlach koni, jeleni czy danieli jak również bydła. Lina elektryczna do ogrodzeń wytrzymuje obciążenia do ok. 350kg.

Plecionka do pastucha wykonana jest z bardzo wytrzymałych splotów włókien polipropylenowych w kolorze białym lub czarnym. Materiał został dodatkowo wzbogacony w filtr UV chroniący włókna przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Przewody elektryczne wplecione w linę do ogrodzeń dla koni/bydła stworzono ze stopu stali odpornej na korozję. W linę wplecione zostało aż 6 drucików o średnicy 0,2mm; opór elektryczny liny do pastucha to ok. 4,5 Ohm/m, dzięki czemu może być montowana na średniej długości ogrodzeniach bez obawy o znaczne straty mocy impulsów wywoływanych przez elektryzator.

Linka dzięki zastosowaniu czarno/białych barw jest dobrze widoczna zarówno latem na tle zieleni jak również zimą w czasie opadów śniegu. Ze względu na swoją wytrzymałość i bardzo dobrą widoczność może być stosowany w hodowlach koni lub bydła. Pleciwo do pastucha jest bardzo estetyczne i profesjonalnie prezentuje się w ogrodzeniu. Nie szarzeje ani nie niszczeje mimo upływu lat.

Lina do pastucha CORDE powinna być instalowana na specjalnych słupkach do ogrodzeń elektrycznych. Polecane są słupki typu:
Cena brutto:

298,00 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Lina do pastuchów CORDE bydło/konie 500m fi6mm white/black
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+10= (wynik wpisz cyfrą) ?