hodowla i uprawa

Uchwyt węża (TAV3)

Kod produktu: F1841
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

1,61 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

żółty

Materiał:

tworzywo sztuczne

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

średnica otworu na wąż 12mm

Opis Produktu:

Uchwyt przytrzymujący wąż poidła, którym doprowadzana jest woda. Uchwyt z jednej strony mocowany jest do linki podwieszającej poidła, natomiast przez większy otwór prowadzony jest wąż. Dzięki temu wąż nie zwisa ani nie buja się wokół poidła tylko ściśle przylega do linki. W efekcie nie dochodzi do zginania się czy załamywania węża, co mogłoby wywołać odcięcie dopływu wody do poidła dzwonowego.

Mocowanie węża wykonane jest w tworzywa. Średnica otworu na przewód wody wynosi 12mm. Uchwyt do węża sprzedawany jest jako część zamienna do poideł dzwonowych w przypadku np. zagubienia elementu lub jego uszkodzenia. Można również wykorzystać również kilka uchwytów w jednym poidle w celu zabezpieczenia węża wzdłuż całej długości linki podwieszającej.

Uchwyt węża poidła TAV3 może być wykorzystywany do wszelkiego rodzaju poideł podwieszanych. Standardowo dedykowany jest do poideł dzwonowych typu:

Element sprzedawany jest na sztuki. W ofrercie dostępne są wszystkie części zapasowe do poideł dzwonowych przedstawione na schemacie na Rys.4.

Cena brutto:

1,61 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Uchwyt węża (TAV3)
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+3= (wynik wpisz cyfrą) ?