hodowla i uprawa

Palce do skubarki do drobiu STRONG 10cm

Kod produktu: F1815
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

4,40 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

wzmocniona odporność na ścieranie
duża elastyczność gumy

Kolory:

czarny

Materiał:

wysoko jakościowa guma o dodatkowej wytrzymałości
stopień twardości 65oSh

Opakowanie:

towar sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

długość 10cm
szerokość: u podstawy 25mm, u końca 10mm

Opis Produktu:

Wytrzymałe palce do skubarek do drobiu wykonane z najwyższej jakościowo gumy. Palce służą do skubania drobiu, brojlerów, kaczek, perliczek, indyków czy innego ptactwa hodowlanego. Pasują do modeli skubarek oferowanych w naszym serwisie jak również do innych modeli dostępnych na rynku.

Wykonane są z dużo lepszej jakościowo gumy niż uniwersalne palce. Materiał jest znacznie bardziej trwały i odporny na ścieranie, dlatego będzie mógł spełniać swoje funkcje przez dłuższy okres czasu. Mimo wzmocnionej jakości palców do skubania, zachowały one swoją delikatność i giętkość. Palce do skubaczki dostosowują się różnego rodzaju tuszek, dopasowują się do ich kształtu i są w stanie wychwycić nawet najdrobniejsze pierze. Każdy z palców pokryty jest specjalnie profilowanymi prążkami, które są odpowiedzialne za usuwanie piór z tuszek. Palce dzięki swojej znacznej elastyczności pracują bardzo delikatnie, nie szarpią skóry, nie ranią ani nie obijają mięsa.

Palce wykonane są z gumy o stopniu twardości ok. 65oSh, znacznie bardziej odporne na ścieranie. Maja długość 10cm, średnica u podstawy wynosi 25mm, natomiast na końca 10mm. Szczelina, na której mocowane są palce w bębnie lub na wałku ma rozmiar 2mm. Każdy z palców pokryty jest specjalnie profilowanymi prążkami w odstępach co 3mm, łącznie jest ich 16 na każdym z palców.

Cena brutto:

4,40 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Palce do skubarki do drobiu STRONG 10cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+3= (wynik wpisz cyfrą) ?