hodowla i uprawa

Zestaw do pojenia drobiu - na 30-50 ptaków

Kod produktu: F1629
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

177,00 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

zasobnik niebiesko-żółty, kubeczek poidła czerwony

Materiał:

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

Kompletny zestaw: zasobnik, wąż - 10 m, 4 łączniki, 5 poideł kubeczkowych, filtr

Rozmiar:

Długość węża 10m, 5 poideł miseczkowych dużych

Opis Produktu:

Kompletny zestaw do automatycznego systemu pojenia drobiu. Sprawdza się w hodowlach małych, przydomowych, ekologicznych lub hobbystycznych. Idealnie nadaje się do pojenia bażantów, kuropatw, perliczek, a także piskląt. Zamontowanie oferowanej linii pojenia drobiu w znacznym stopniu ułatwi i podniesie komfort codziennej pracy, a także sprawi, że ptaki będą miały stały dostęp do czystej wody.

Znajdujące się w zestawie poidła kubeczkowe wyposażone zostały w specjalny pływak, który blokuje dopływ wody w momencie, gdy w miseczce jest jej odpowiednia ilość. Poidło posiada wyjście na wąż fi 10 mm. Uniwersalny filtr umieszczany na początku linii pojenia zdrobiu atrzymuje wszelkie nieczystości, które mogą dostać się do wody dla zwierząt. Praktyczny zasobnik wiatrowy o pojemności 12l zapewnia stały dostęp do świeżej wody, a specjalna pokrywa gwarantuje czystość płynu chroniąc przed różnymi zabrudzeniami (pyłami, kurzem, insektami).

Montaż: Poidła kubeczkowe należy przymocować, np. do płaskiej deski bądź bezpośrednio do siatki wolierowej w hodowli ptaków. Wszystkie elementy łatwo i szybko można połączyć z zasobnikiem za pomocą specjalnych trójników (jak na zdjęciu). Po właściwym podłączeniu woda w poidłach będzie samoczynnie utrzymywać się na odpowiednim poziomie - należy jedynie dolewać wodę do pojemnika wiadrowego. Dodatkowo, jeśli cały system zamocuje się na ruchomym profilu (deska) bezproblemowo będzie można regulować wysokość linii do rozmiaru ptaków.

Cena brutto:

177,00 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Zestaw do pojenia drobiu - na 30-50 ptaków
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+5= (wynik wpisz cyfrą) ?