hodowla i uprawa

Sekcjoner do wyłączania lub załączania zasilania w ogrodzeniu elektrycznym

Kod produktu: F1626
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

42,12 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czarny z niebieskim przełącznikiem

Materiał:

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

Sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

[dł. x wys.] 11 x 5 cm

Opis Produktu:

Praktyczny sekcjoner do odłączenia bądź włączenia zasilania w linii pastucha dedykowany do stosowania w ogrodzeniach elektrycznych złożonych z kwater do wypasu zwierząt hodowlanych. Sekcjoner w całości wykonano z wysokiej jakości mocnego tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się wytrzymałością i solidnością. Dzięki przemyślanej konstrukcji sekcjoner można swobodnie wykorzystać do wysokich napięć w ogrodzeniach elektrycznych.

Sposób montażu: Sekcjoner montuje się na początku linii pastucha - pozwala to na swobodne załączenie lub wyłączenie całej armatury w dogodnym momencie. Urządzenie posiada na bokach trzy specjalne uchwyty, które służą do podłączenia elektryzatora oraz przewodów ogrodzenia w danej kwaterze.

Oferowany sekcjoner stanowi gwarancję bezpieczeństwa użytkowania pastucha oraz doskonałą ochronę przed impulsami elektrycznymi na linii ogrodzenia. Dodatkowym atutem jest specjalny przełącznik, który daje możliwość odłączania i podłączania zasilania kwater w rozległych systemach wypasu zwierząt. Funkcja ta pozwala na równoczesne zasilanie dwóch kwater bądź odłączenie jednej, podczas, gdy druga w dalszym ciągu będzie zasilana.

Cena brutto:

42,12 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Sekcjoner do wyłączania lub załączania zasilania w ogrodzeniu elektrycznym
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+2= (wynik wpisz cyfrą) ?