hodowla i uprawa

Ultradźwiękowy odstraszacz kun, ptaków i małych gryzoni

Kod produktu: F1609
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

89,70 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

czarny

Materiał:

układ elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego

Opakowanie:

zestaw zawiera odstraszacz wraz z 4 piezogłośniczkami

Rozmiar:

wymiary zewnętrzne obudowy generatora 72 x 50 x 34 mm, głośniczek średnica 30 mm

Opis Produktu:

Uniwersalny odstraszacz elektroniczny, generuje niesłyszalne dla ludzkiego ucha ultradźwięki, które są nie do zniesienia dla kun, ptaków oraz niewielkich gryzoni. Odstraszacz połączony jest z czteroma ultrasonicznymi głośnikami, które generują pulsacyjne ultradźwięki wpływające na szkodniki. Odstraszacz na kuny i ptaki zasilany jest bezpośrednio z sieci lub akumulatora samochodowego.

Ultradźwiękowy odstraszacz zamknięty jest w szczelnej obudowie z tworzywa sztucznego. Posiada wbudowany regulator, za pomocą którego możemy zmieniać częstotliwość fal dźwiękowych, w zależności od tego, na jaki rodzaj szkodników chcemy oddziaływać. Zakres częstotliwości generowanych dźwięków można zmieniać w przedziale od 10 - 40 kHz (+/-20%). Zasięg urządzenia szacuje się na około 200 m2.

Zakresy częstotliwości wpływające na poszczególne zwierzęta:
Ptaki: 10 kHz
Gryzonie: 24 - 32 kHz
Inne: 27 - 35 kHz

Miejsce, w którym będzie montowany odstraszacz kun, zależy od preferencji użytkownika. Urządzenie może zostać umieszczone pod klapą silnika w samochodzie i zasilone z akumulatora. Równie dobrze możliwy jest jego montaż w piwnicy lub na strychu, a także wszędzie tam gdzie istnieje problem ze szkodnikami.

Istotnym faktem jest to, że uniwersalny odstraszacz gryzoni, wpływając na zwierzęta nie wyrządza im w żaden sposób krzywdy. Wytwarzane dźwięki, są jedynie nieprzyjemne dla kun, ptaków oraz gryzoni.

Uwaga: zestaw nie zawiera źródła zasilania ani przewodu podłączenia głośników. Przewód do piezogłośników należy zamówić oddzielnie.

Dedykowane produkty:
Zasilacz sieciowy 12V 27,60 zł
Przewód głośnikowy 1,94 zł

Cena brutto:

89,70 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Ultradźwiękowy odstraszacz kun, ptaków i małych gryzoni
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 6+7= (wynik wpisz cyfrą) ?