hodowla i uprawa

Ogrodzenie elektryczne dla zwierząt domowych - zestaw GARD Home 200 z plecionką

Kod produktu: F1584
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

488,75 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

plecionka w kolorze biało-czerwonym

Materiał:

Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, plecionka z nici poletylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej

Opakowanie:

kompletny zestaw: elektryzator sieciowy Easy GARD, plecionka CORDON TRONNE 200m, izolatory okrągłe do drewna 100 szt., 4 izolatory narożnikowe, zestaw bramowy, izolatory bramowe 2 szt., uziom, odgromnik, tabliczka ostrzegawcza, instrukcja montażowa PL

Rozmiar:

Zestaw zawiera komplet elementów do budowy 200 metrów elektrycznego pastucha

Opis Produktu:

Przy budowie solidnego i skutecznego ogrodzenia elektrycznego niezbędne staje się użycie odpowiednich elementów. Poniższy zestaw stanowi kompletną i gotową do podłączenia całość. Dla bezproblemowego i bezpiecznego montażu do każdego zestawu dołączana jest specjalna szczegółowa instrukcja, w której znajdują się wszelkie informacje nt. budowy wydajnego ogrodzenia elektrycznego.

W skład oferowanego zestawu wchodzi profesjonalny elektryzator sieciowy Easy GARD o maksymalnej energii impulsu sięgającej 1000 mJ. Napięcie wyładowania urządzenia sięga 7200V. Elektryzator produkuje krótkotrwałe impulsy, dzięki czemu pobiera niezwykle mało prądu - ok. 4W. Urządzenie jest w stanie zasilić ogrodzenie o długości 8 km.

Przy budowie mocnej i trwałej linii ogrodzenia elektrycznego niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego przewodu. W komplecie do niniejszego zestawu dołączona jest plecionka CORDON Toronne o długości 200m. Wykonana jest ona z wysokiej jakości nici polietylenowych, które charakteryzują się odpornością na promieniowanie UV oraz wytrzymałością na obciążenie do 51 kg. W celu zapewnienia jak najlepszego przewodnictwa impulsów elektrycznych między włókna wpleciono 6 drucików ze stali nierdzewnej o grubości 0,2 mm każdy.

W komplecie do konstrukcji pastucha dołączony jest zestaw bramowy niezbędny podczas codziennego przepędu zwierząt - w szczególności koni. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na linii ogrodzenia elektrycznego i wyeliminowania ewentualnych przebić potrzebna jest odpowiednia izolacja. W zestawie, dla ułatwienia instalacji, znajdują się dwa rodzaje izolatorów: okrągłe z gwintem przeznaczonym do montażu do słupków drewnianych oraz narożne. Dodatkowo, by zabezpieczyć pastucha przed wyładowaniami atmosferycznymi w komplecie zawarty jest również profesjonalny odgromnik z dwoma izolatorami.

Efektywność całego ogrodzenia elektrycznego zależy od użytych do budowy komponentów. Aby zwiększyć sprawność działania elektryzatora zaleca się zastosowanie uziemienia. W oferowanym zestawie znajduje się standardowy metalowy bolec uziemiający o długości 32 cm.

Cena brutto:

488,75 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Ogrodzenie elektryczne dla zwierząt domowych - zestaw GARD Home 200 z plecionką
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+7= (wynik wpisz cyfrą) ?