hodowla i uprawa

Klatka dla królików MAXI-LUX dla samic z wykotnikami

Kod produktu: F1567
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

470,79 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

metaliczny, czerwone wykotniki

Materiał:

metal ocynkowany, wykotniki z tworzywa sztucznego

Opakowanie:

Produkt sprzedawany na sztuki, klatka dostarczana w fromie złożonej

Rozmiar:

150 x 55 cm (wysokość całkowita 80 cm)

Opis Produktu:

Przestronna klatka hodowlana dla królików z dwoma wykotnikami wewnętrznymi. Jej głównym przeznaczeniem jest utrzymanie 2 matek z młodymi, lecz w każdej chwili można wyjąć kotniki i rozpocząć hodowlę samców. Wymiary klatki są odpowiednie do utrzymania dużych ras królików np. olbrzymów belgijskich. Jeden boks posiada wymiary 55 x 75 cm.

Klatka dla królików została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Kraty oraz pozostałe elementy i karmidła składają się z metalu ocynkowanego. Do wyprodukowania wykotników użyto tworzywa sztucznego PCV, odpornego na działanie środków czyszczących. Brzegi kotnika zabezpieczone są metalową listwą, chroniącą kotnik przed obgryzaniem.

Wykorzystane karmidła zasypowe ułatwiają dawkowanie pokarmu. W górnej części ścianki dzielącej dwa boksy znajduje się paśnik na siano i zielonkę. Dodatkowo, klatka dla królików posiada linię pojenia w formie rury PCV, do której możemy w każdej chwili podłączyć system pojenia lub zasobnik do poideł. Spód klatki tworzą listwy rusztowe z tworzywa sztucznego, które poprawiają komfort i wygodę królików przebywających w klatce.

Utrzymanie czystości w klatce nie sprawia problemów. Pomiot oraz wszelkie nieczystości odprowadzane są na wyjmowaną tacę spadową. Klatki do hodowli królików MAXI-LUX można piętrować i łączyć w większe segmenty klatek.

Cena brutto:

470,79 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka dla królików MAXI-LUX dla samic z wykotnikami
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+2= (wynik wpisz cyfrą) ?