hodowla i uprawa

Klatka dla królików MAXI dwa stanowiska z pełnym wyposażeniem

Kod produktu: F1564
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

463,25 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

metaliczny

Opakowanie:

Produkt sprzedawany na sztuki, klatka dostarczana w formie złożonej

Rozmiar:

120 x 50cm (wysokość całkowita 65 cm) + 2 zewnętrzne kotniki w komplecie

Opis Produktu:

Dwustanowiskowa klatka dla królików z pełnym wyposażeniem w skład, którego wchodzą: dwa poidła, dwa karmidła oraz dwa wykotniki zewnętrzne. Powyższa klatka hodowlana dla królików jest bardziej przestronna od klatki standardowej dla królików, dlatego można w niej trzymać większe królik.

Oferowana klatka do hodowli królików zbudowana jest na bazie prostopadłościanu o bokach 120 i 50 cm oraz wysokości 45 cm. Ściany klatki tworzą kraty zgrzewane o małym oczku, co ma szczególne znaczenie przy ochronie przed myszami i innymi małymi gryzoniami. Jak wiadomo to właśnie one przenoszą choroby, na które zapadają króliki.

Klatka dla królików została w całości wykonana z ocynkowanego metalu, co sprawia, że wszystkie elementy klatki, podobnie jak i kotniki, poidła i karmidła, nie ulegają korozji.

Spód klatki tworzą listwy nośne z tworzywa sztucznego, które zwiększają komfort królików wynikający z przebywania w klatce. Wszelkie odchody spadają na wysuwaną tacę, przez niewielkie przestrzenie w listwach nośnych. Klatki dla królików z rodziny MAXI są przystosowane do piętrowania i łączenia w segmenty.

Cena brutto:

463,25 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka dla królików MAXI dwa stanowiska z pełnym wyposażeniem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+8= (wynik wpisz cyfrą) ?