hodowla i uprawa

Klatka dla królików dwustanowiskowa MAXI z wyposażeniem

Kod produktu: F1560
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

339,76 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

metaliczny

Materiał:

metal ocynkowany

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki, klatka dostarczana w złożonej formie

Rozmiar:

120 x 50 cm (wysokość całkowita 65 cm)

Opis Produktu:

Oferowana klatka dla królików przeznaczona jest do przydomowej i półprofesjonalnej hodowli królików. Klatka podzielona jest na dwa boksy.Oba boksy posiadają dość duże wymiary. Każdy z nich zbudowane jest na bazie prostopadłościanu liczącego 60 cm długości, 50 cm szerokości i 45 cm wysokości. Każdy boks zaopatrzony jest w poidło butelkowe oraz karmidło.

Klatka dla królików została w całości wykonana z ocynkowanego metalu, dzięki czemu jest odporna na korozję. Ściany klatki tworzą kraty zgrzewane o niewielkim oczku. Listwy nośne z tworzywa sztucznego tworzą ruszt klatki, który jest dużo bardziej komfortowy dla królika niż zwykła krata. Króliczy pomiot spada poprzez niewielkie przestrzenie pomiędzy listwami bezpośrednio na wyjmowaną tacę. Takie rozwiązanie pomaga i ułatwia utrzymać odpowiednią czystość w klatce.

W skład wyposażenia klatki dla królików wchodzą 2 karmidła na siano i zielonkę oraz 2 poidła z uchwytem butelkowym. W każdej chwili istnieje możliwość demontażu i doprowadzenia własnego systemu pojenia. Opcjonalnie klatka dwustanowiskowa dla królików może zostać wyposażona w kotnik wewnętrzny lub zewnętrzny. Całość sprzedawana w formie złożonej. Klatki z serii MAXI mogą być układane jedne na drugiej, tworząc tym samym segmenty.

Cena brutto:

339,76 zł

Pytania i opinie użytkowników:

Opinię napisał: Tomasz( 2016-02-05, 14:42:41 ) (5/5)
Jakość oceniam na bardzo dobry, zarówno wykonanie klatki jak i wyposażenie (poidła, karmidła)!
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka dla królików dwustanowiskowa MAXI z wyposażeniem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+2= (wynik wpisz cyfrą) ?