hodowla i uprawa

Klatka hodowlana dla bażantów - segmentowa

Kod produktu: F1548
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

2 433,38 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Srebrny

Materiał:

Metal ocynkowany

Opakowanie:

Sprzedawana na sztuki w kompletnej (złożonej) formie

Rozmiar:

[dł. x szer.] 166 x 127 cm
Wysokość segmentu: 180 cm

Opis Produktu:

Profesjonalna klatka przeznaczona do pozyskiwania jaj bażancich. Doskonale sprawdza się w każdej hodowli reprodukcyjnej tych ptaków. Klatka segmentowa dla bażantów skonstruowana jest tak, by maksymalnie ułatwić wszelkie czynności niezbędne przy hodowli bażantów. Cała obsługa sprowadza się jedynie do rutynowych inspekcji oraz zbierania jaj (1-2 razy dziennie). Dzięki temu praca nad hodowlą jest mniej czasochłonna i kłopotliwa, a pozyskane jaja mogą służyć w celach lęgowych czy konsumpcyjnych.

Niniejsza klatka hodowlana dla bażantów składa się z trzech segmentów ułożonych jeden na drugim. Każdy pojedynczy boks przeznaczony jest do trzymania 10 kur oraz jednego koguta (łącznie klatka pomieści ok. 33 sztuki ptaków). Segmenty można dowolnie ze sobą łączyć w celu uzyskania długich regałów.

Każdy boks wyposażony jest w specjalne karmidło zasypowe, które zapewnia bażantom pokarm nawet przez kilka dni oraz oddzielny system pojenia (woda dostarczana jest za pomocą podłączonych węży). Wszystkie elementy segmentu stanowią podzespoły łatwe do rozłożenia jak i zmontowania.

Bardzo korzystne rozwiązanie stanowi spód klatki dla bażantów. Podłoże jest zamontowane pod optymalnym kontem przechylenia, co sprawia, że zniesione przez samicę jaja samoczynnie wypadają (turlają się) na zewnętrzną część klatki. Taka konstrukcja pozwala na zbieranie jaj bez konieczności otwierania klatki.

Cała klatka dla bażantów wykonana jest z najwyższej jakości metalu podwójnie ocynkowanego, co stanowi dodatkową barierę ochronną przed korozją.
Produkt jest łatwy do czyszczenia i sprawdza się w zaawansowanych hodowlach bażancich do pozyskiwania ich jaj.

Cena brutto:

2 433,38 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka hodowlana dla bażantów - segmentowa
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+2= (wynik wpisz cyfrą) ?