hodowla i uprawa

Klatka dla przepiórek przeznaczonych do tuczu

Kod produktu: F1545
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

390,41 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Srebrny

Materiał:

Metal ocynkowany

Opakowanie:

Sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

[dł. x szer.] 100 x 50 cm
wysokość: 20cm (z nóżkami - 45cm)

Opis Produktu:

Profesjonalna klatka przeznaczona do przepiórek idealnie sprawdzi się w każdej hodowli tych ptaków. Jej kształt oraz rozmiar sprawia, ze doskonale sprawdzi się zarówno przy hodowli przepiórek przeznaczonych do tuczu, jak i tych, które chce się odchować.

Specjalna konstrukcja klatki dla przepiórek umożliwia jej łączenie i układanie w poszczególne segmenty z innymi klatkami tego typu w następujących zestawieniach:

 • - jedna obok drugiej
 • - jedna na drugiej

Niniejsza klatka zbudowana została w przemyślany sposób by maksymalnie ułatwić codzienną pracę związaną z hodowlą przepiórek. Do niezbędnych elementów wyposażenia klatki do odchowu przepiórek należą odpowiednio rozstawione i zaprojektowane karmidła oraz specjalnie skonstruowany spód.

Praktyczna zasuwa na górze klatki dla przepiórek pozwala hodowcy na swobodny dostęp do wnętrza klatki. Dzięki temu wszelkie rutynowe zabiegi przeprowadzane w hodowli przepiórek można bezproblemowo wykonywać. Oferowany produkt zrobiony został z najwyższej jakości materiału - metalu, który dodatkowo ocynkowano w celu zwiększenia ogólnej trwałości. Klatka dla przepiórek jest łatwa w dezynfekcji za pomocą standardowych środków czyszczących.

Cena brutto:

390,41 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka dla przepiórek przeznaczonych do tuczu
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+2= (wynik wpisz cyfrą) ?