hodowla i uprawa

Klatka do transportu drobiu i ptaków ozdobnych 77 x 58 x 28 cm

Kod produktu: F1544
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

270,13 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

pomarańczowy, białe drzwiczki

Materiał:

wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

jedna sztuka, produkt w złożonej formie

Rozmiar:

(dł. x szer. x wys.) 77 x 58 x 28 cm

Opis Produktu:

Oferowana skrzynka do transportu ptaków została wykonana z tworzywa sztucznego o najwyższej jakości. Jest ona bardzo uniwersalna, gdyż może być wykorzystywana do przewozu drobiu żywego oraz ptaków ozdobnych np. gołębi lub bażantów.

Dzięki użyciu materiałów o wysokiej jakości, klatka do transportu ptaków jest całkowicie odporna na ciężkie warunki środowiskowe np. wysokie i niskie temperatury lub promieniowanie UV. Skrzynka przewozowa na ptaki posiada kratowane ścianki, zapewniając tym samym swobodny przepływ powietrza, co ma ogromne znaczenie podczas transportu ptaków na dłuższe odległości.

Pojemnik do przewozu ptactwa został przystosowany do piętrowania, dzięki czemu możemy bez obaw układać go jeden na drugim, oszczędzając miejsce. Klatka posiada dwa rodzaje drzwiczek. Pierwsze, umiejscowione w górnej ściance, służą do selektywnego wybierania osobników. Drugie, znajdujące się na krótszym boku kosza, mogą być używane do grupowego przepędu ptaków ze skrzynki do transportu.

Każdy hodowca zdaje sobie sprawę, że transport ptaków powinien przebiegać w odpowiednich warunkach. Powyższa klatka transportowa zapewnia przewożonym ptakom komfort oraz chroni przed obrażeniami. Model często wybierany przez profesjonalnych hodowców.

Cena brutto:

270,13 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka do transportu drobiu i ptaków ozdobnych 77 x 58 x 28 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+7= (wynik wpisz cyfrą) ?