hodowla i uprawa

Klatka transportowa dla przepiórek i gołębi 67 x 45 x 15 cm

Kod produktu: F1539
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

193,11 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

pomarańczowy, białe drzwiczki

Materiał:

wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki, dostarczany w złożonej formie

Rozmiar:

(dł. x szer. x wys.) 67 x 45 x 15 cm

Opis Produktu:

Wykonana z najwyższej jakości materiałów, skrzynka do transportu gołębi i przepiórek, często używana przez profesjonalistów. Posiada sprawdzoną i przemyślaną konstrukcję, przez co przewożenie ptaków na dłuższe odległości jest bardziej komfortowe. Skrzynki transportowe zostały przystosowane do piętrowania na paletach.

Do wyprodukowania oferowanej klatki do transportu ptaków ozdobnych, użyto tworzywa sztucznego - polipropylenu - całkowicie odpornego na promienie UV oraz niskie lub wysokie temperatury. Góra oraz ścianki skrzynki są przewiewne, natomiast spód stanowi pełna płyta, dzięki czemu nie istnieje ryzyko zabrudzenie ptaków podczas piętrowania klatek.

Dostęp do ptaków w skrzynce jest ułatwiony w skutek zastosowania dwóch rodzajów drzwiczek. Pierwsze (drzwiczki uchylne), w górnej części, pozwalają selektywnie wybierać ptaki, natomiast drugie (drzwiczki przechylne), w ściance, do masowego wypuszczania przepiórek lub gołębi na zewnątrz. W obu drzwiczkach zastosowano mechanizm blokujący, zabezpieczający przed ich przypadkowym otwarciem.

Cena brutto:

193,11 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka transportowa dla przepiórek i gołębi 67 x 45 x 15 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+7= (wynik wpisz cyfrą) ?