hodowla i uprawa

Klatka dla królików dwa boksy z wyposażeniem

Kod produktu: F1537
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

469,32 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

metaliczny

Materiał:

ocynkowany metal

Opakowanie:

Kompletny zestaw w formie złożonej

Rozmiar:

100 cm x 50 cm

Opis Produktu:

Kompletna klatka dwustanowiskowa dla królików. W skład wyposażenia wchodzą dwa kotniki, dwa karmidła oraz dwa poidła dla królików. Całość wykonana z ocynkowanego metalu oraz osadzona na czterech nogach, przez co zapewniona jest stabilna postawa. Świetne rozwiązanie w każdej hodowli królików.

Dzięki poddaniu procesowi ocynkowania, metalowe elementy nie korodują oraz są odporne na działanie środków czyszczących. W trosce o bezpieczeństwo, spód klatki dla królików pokryto odpornym tworzywem sztucznym. Posiadając strukturę kratki, umożliwia spadanie odchodów na specjalną wyjmowaną tacę, w skutek czego utrzymanie czystości w klatce nie jest trudne. Klatka tworzy została przedzielona poprzeczną kratką, która tym samym tworzy dwa boksu na zajęczaki.

Klatka dla królików posiada dwa kotniki. Oba zostały dodatkowo wzmocnione oraz zainstalowano w nich zamykane wieka, aby kontrola hodowcy była jeszcze prostsza. Dołączone poidła butelkowe na metalowej szynie, można w każdej chwili zdemontować i doprowadzić własny system pojenia. Do oferowanego przedmiotu można wybrać rodzaj karmników , jakie mają być dołączone do zestawu - karmidła rynnowe lub zasypowe. Obie opcje zostały zaprezentowane na zdjęciach obok.

Cena brutto:

469,32 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Klatka dla królików dwa boksy z wyposażeniem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+7= (wynik wpisz cyfrą) ?