hodowla i uprawa

Płyta do ogrzewania piskląt 50 x 40 cm

Kod produktu: F1492
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

200,74 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czarny

Materiał:

Płyta z najwyższej jakości tworzywa sztucznego
Stalowe nóżki

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

[dł. x szer.] 30 x 30 cm
Wysokość: 5 cm

Opis Produktu:

Niniejsza płyta grzewcza stanowi urządzenie niezwykle przydatne w każdej hodowli drobiu. Idealnie nadaje się do ogrzewania nie tylko piskląt po wylęgu, ale również wszelkiego typu wrażliwych ptaków, które wymagają szczególnej troski i opieki. Oferowany produkt przydaje się również w ziemie do podgrzewania poideł.

Płyta grzewcza o wymiarach 50 x 40 cm jest w stanie ogrzać 55 - 60 kurcząt. Jej przemyślana konstrukcja (wytwarzanie ciepła całą powierzchnią) sprawia, że ogrzewa ona równomiernie skórę zwierzęcia. Urządzenie działa na zasadzie tzw. sztucznej kwoki.

Produkt nagrzewa się do stałej optymalnej temperatury. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką pojemnością cieplną. Wpływa to na długość nagrzewania płyty, jednakże najistotniejszy jest fakt, że po wyłączeniu grzeje ona jeszcze przez długi czas.

Wyposażona w 4 stalowe nóżki ma możliwość dostosowania wysokości płyty nad ziemią (zaleca się aby była to odległość ok. 3 cm). Płyta grzewcza zasilana jest z sieci 240V. Pobiera stosunkowo mało prądu, bo jedynie 59W. Płyta nagrzewa się do temperatury wahającej się w granicy 50-60 ºC (temperatura mierzona od spodu). Istnieje możliwość regulacji poboru mocy płyty poprzez zakupienie termoregulatora analogowego.

Podstawowe informacje:
- Wymiary: 50x40x5 cm
- Orientacyjne liczba kurcząt: 55 - 60sztuk
- Moc do 59 WAT
- Zasilanie: Gniazdo sieciowe 220/240 Volt

Cena brutto:

200,74 zł

Pytania i opinie użytkowników:

Opinię napisał: Artur( 2016-09-29, 14:21:41 ) (4/5)
Ta płyta przydała mi się nie do ogrzewania piskląt, tylko tak niecodziennie to ogrzewania podłogowego w budzie dla psa, wiec jeśli komuś to pomoże to mój pomysł się sprawdził :)
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Płyta do ogrzewania piskląt 50 x 40 cm
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+2= (wynik wpisz cyfrą) ?