hodowla i uprawa

Żarówka promiennikowa podczerwona zbrojone szkło POWER Heat 100 W czerwona

Kod produktu: F1483
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

42,80 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

zasilanie z sieci 220 / 240 V

Kolory:

czerwony

Materiał:

bańka ze zbrojonego szkła

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

bańka PAR38 o średnicy 12 cm
gwint E27

Opis Produktu:

Żarówka promiennikowa o mocy 100 W przeznaczona głównie do instalacji w odchowalnikach dla zwierząt np. drobiu. Ze względu na wysoką jakość wykonania, oferowany element grzewczy posiada dużo większą odporność oraz skuteczność niż zwykła żarówka.

Powyższy produkt emituje światło podczerwone, która ma bardzo korzystny wpływ na ogrzewane zwierzęta. Podczerwień zmniejsza u nich stres, uspokaja oraz stymuluje cyrkulację w tkankach mięśniowych zwłaszcza w młodych organizmach. Jest ona również lepiej przyjmowana przez zwierzęta w warunkach nocnych.

Bańka żarówki POWER Heat została wykonana z grubego, zbrojonego szkła, w skutek czego jest o wiele bardziej wytrzymała niż standardowa żarówka. Jest ona w stanie przetrwać w trudnych warunkach, jakie panują w odchowalnikach. Dodatkowo, solidna bańka tworzy szczelną powłokę niewrażliwą na kontakt z wodą.

Żarówka zasilana jest sieci 220 / 240 V. Posiada standardowy gwint pozwalający ją montować w zwykłych oprawach, jak i w dedykowanych oprawach promiennikowych . Jej żywotność wynosi docelowo aż 5000 godzin. Dodatkowo, pozwala ona zaoszczędzić do 30% zużywanej energii.

Do pozostałych zastosowań tego produktu zaliczamy m.in. dosuszanie pasz w systemach gospodarskich oraz podgrzewanie ciast na taśmach produkcyjnych.

W ofercie dostępna również żarówka promiennikowa POWER Heat o mocy 175 W.

Cena brutto:

42,80 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Żarówka promiennikowa podczerwona zbrojone szkło POWER Heat 100 W czerwona
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+4= (wynik wpisz cyfrą) ?