hodowla i uprawa

Izolator do drutu i plecionki na słupki z włókna szklanego

Kod produktu: F1465
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

0,57 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czarny

Materiał:

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

1 sztuka
opakowania zbiorcze 25 i 1000 sztuk

Rozmiar:

Długość: 7 cm

Opis Produktu:

Solidny i wytrzymały izolator przeznaczony do osadzania na słupkach z włókna szklanego. Średnica słupka powinna mieścić się w przedziale od 8 do 14 mm. Niniejszy produkt służy do prowadzenia drutu bądź plecionki o szerokości do 6 mm. Przewody te prowadzone są w odległości ok. 3 cm od słupka ogrodzenia elektrycznego, za pomocą specjalnego uchwytu.

Izolator wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia wysokie parametry izolacyjne, równocześnie eliminując możliwość przebicia. Co ważne wyposażony jest w specjalny podwójny kołnierz, który dodatkowo osłania przewody elektryczne.

Montaż nie sprawia problemu. Specjalny otwór w obudowie pozwala założyć izolator na słupku. Będzie on mocno przytwierdzony dzięki ergonomicznemu pierścieniowi dociskowemu. Co więcej niniejszy produkt może być również z łatwością zainstalowany do słupka drewnianego, poprzez przybicie za pomocą standardowego gwoździa. Specjalna budowa pozwala na łatwą wymianę przewodów, bez konieczności demontowania. Izolator bez problemu można ściągnąć i umieścić w innym dogodnym miejscu.

Produkt sprzedawany na sztuki. Możliwe jest zakupienie opakowania zbiorczego liczącego 15 sztuk.

Cena brutto:

0,57 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Izolator do drutu i plecionki na słupki z włókna szklanego
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+7= (wynik wpisz cyfrą) ?