hodowla i uprawa

Oprawa promiennikowa BELL

Kod produktu: F1442
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

137,03 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

zasilanie z sieci 230V

Kolory:

czarny i szary

Materiał:

wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

maks. średnica klosza 25cm

Opis Produktu:

Każda osoba zajmująca się hodowlą zwierząt, doskonale zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie na późniejszy rozwój ma zapewnienie im odpowiednich warunków już w pierwszych dniach po narodzinach. Powyższa oprawa promiennikowa zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła i jest odpowiednia dla wielu gatunków zwierząt. Obudowa przystosowana jest do żarówek z gwintem E27, a maksymalna moc żarówki promiennikowej, jakiej można użyć z tą obudową to 250W.

Obudowa, dzięki swojemu kształtowi oraz dużej średnicy, posiada bardzo wysoką wydajność, gdyż jest w stanie ogrzać nawet do 250 kurcząt lub 12 prosiąt. Jak wiadomo, liczba ta odpwiednio się zmienia, w zależności od temperatury otoczenia i wielkości zwierząt.

Przy produkcji oferowanej oprawy, użyto wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu obudowa posiada odpowiednie właściwości, pozwalające na równomierne rozprowadzanie ciepła. Należy pamiętać, że ciepło powinno być kierunkowane bezpośrednio na zwierzęta, a klosz z żarówką powinien zostać zawieszony w odległości nie mniejszej niż 60 cm.

Lampa, którą umieścimy w obudowie zasilana jest za pomocą wyprowadzonego kabla o dł. 2,5 metra. Dodatkowo, do zestawu dodano łańcuszek, który pozwala na zawieszenie całości w wybranym miejscu oraz ażurową osłonę, która zabezpiecza przed bezpośrednim kontaktem z lampą.

Cena brutto:

137,03 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Oprawa promiennikowa BELL
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+10= (wynik wpisz cyfrą) ?