hodowla i uprawa

Panel słoneczny 25 W do zasilania elektryzatora

Kod produktu: F1440
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

1 905,49 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

czarne ogniwa, metaliczna obudowa

Materiał:

ogniwa - monokrystalinczy silikon
obudowa - stop aluminium, utwardzane szkło

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

[dł. x szer. x wys.] 288 × 330 × 25 mm

Opis Produktu:

Uniwersalny panel słoneczny posiada cały zakres zastosowań. Znakomicie sprawdza się do doładowywania akumulatora zasilającego pastucha elektrycznego. Może być również mocowany na dachach przyczep kempingowych lub domków letniskowych, jako zasilenie telewizorów, lodówek lub oświetlenia. Dzięki wysokiej mocy wyjściowej, oferowany produkt jest w stanie skutecznie zasilić wiele urządzeń.

Powyższa bateria słoneczna posiada obudowę pokrytą twardym szkłem antyrefleksyjnym, które chroni panel przed zróżnicowanymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak grad oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi i wstrząsami. Warto zaznaczyć, że użycie tak wytrzymałego materiału nie zapobiega przedostawaniu się widma słonecznego do ogniw baterii. Ogniwa słoneczne w liczbie 108, wyprodukowano przy użyciu monokrystalicznego silikonu. Całość jest bardzo wydajna. Panele można łączyć w celu uzyskania większej mocy.

Po upływie czasu panel słoneczny jest w stanie samodzielnie zasilić danego pastucha, bądź jakieś urządzenie, bez udziału akumulatora. Do zestawu dodano specjalny uchwyt, pozwalający na zamontowanie panelu w wybranym miejscu. Obramowanie baterii wykonano ze stopu aluminium, przez co całość konstrukcji jest bardzo lekka, a jej montaż nie sprawia problemów.

Źródła energii odnawialnej stały się bardzo popularne w różnych środowiskach. Na uznanie zasługuje fakt, że opisywana bateria słoneczna stanowi rozwiązanie na lata. Po 12 latach będzie w stanie wytworzyć 90 % mocy wyjściowej, a po 25 latach - 80 %.

Podstawowe parametry:

 • Moc maksymalna [Pmax] 25 W
 • Napięcie nominalne 12V
 • Napięcie w punkcie mocy maks. [Um] 17.5V
 • Wymiary 288 × 330 × 25 mm
 • Waga 2,9 kg

Cena brutto:

1 905,49 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Panel słoneczny 25 W do zasilania elektryzatora
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+8= (wynik wpisz cyfrą) ?