hodowla i uprawa

Drut ocynkowany fi 1,2mm do pastucha elektrycznego 500m

Kod produktu: F1405
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

66,99 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

ocynk

Materiał:

stal ocynkowana

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki lub w opakowaniu zbiorczym 10 i 100 sztuk

Rozmiar:

długość całkowita 500 metrów
średnica 1,2mm

Opis Produktu:

Pomimo występowaniu na rynku bardziej zaawansowanych rozwiązań (plecionek czy taśm), powyższy drut ocynkowany wciąż cieszy się dużą popularnością wśród osób budujących ogrodzenia elektryczne. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jest to najtańszy przewodnik pastuchów elektrycznych, znajdujący więcej zastosowań.

Drut stalowy do pastuchów dla była to jeden z najczęściej stosowanych przewodów do ogrodzeń elektronicznych. Jego duża uniwersalność i możliwość różnorodnego zastosowania sprawia że drut nadaje się do pastuchów dla owiec, kóz, krów mlecznych czy nawet do zabezpieczania upraw przed dziką zwierzyną leśną.

Oferowany drut posiada przekrój o średnicy 1,2 mm. Wykonano go ze stali ocynkowanej, dzięki czemu dobrze przewodzi prąd oraz posiada niską oporność wynoszącą około ~0,3 Ohm/m. Dodatkowo, drut jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne, w tym korozję, przez co będzie nam służył przez długi czas.

Drut sprzedawany jest na sztuki w rolkach po 500 m. Istnieje możliwość zakupu opakowania zbiorczego wynoszącego odpowiednio 10 lub 100 sztuk.

Cena brutto:

66,99 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Drut ocynkowany fi 1,2mm do pastucha elektrycznego 500m
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+5= (wynik wpisz cyfrą) ?