hodowla i uprawa

Winda ręczna do 650 kg do regulacji wysokości poideł i karmideł

Kod produktu: F1360
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

439,64 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

metaliczny, rączka biała

Maksymalne obciążenie:

650 kg

Materiał:

korupus i mechanizm ze stali
rączka z tworzywa sztucznego

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

wymiary korpusu montażowego 17 x 13 cm
długość ramienia korby 18,5 cm

Opis Produktu:

Solidna winda ręczna służy do masowej regulacji wysokości poideł podwieszonych na lince stylonowej. Znakomicie sprawdza się w rozbudowanych hodowlach ptactwa, gdzie ręczna zmiana wysokości zajęłaby dużo czasu. Winda jest w stanie obsłużyć bardzo długie linie systemu pojenia lub karmienia, a jej maksymalny udźwig wynosi 650 kg.

Mechanizm oferowanej windy opiera się na dwóch kołach zębatych o różnych rozmiarach. Dzięki takiemu rozwiązaniu obracanie korbą i nawijanie linki na szpulę przychodzi z łatwością oraz nie wymaga dużego wysiłku od użytkującej osoby.

Powyższy przedmiot został wyposażony również w mechanizm samoblokujący. Oznacza to, że każdy kolejny ruch korby jest zabezpieczony przed nieplanowym obrotem w jedną lub drugą stronę. Takie zastosowanie ma jeszcze jedną zaletę - nie musimy używać różnego rodzaju uciążliwych blokad obrotowych, przed i po użyciu urządzenia.

Układ mechaniczny windy został przytwierdzony do masywnego korpusu, który posiada 4 otwory montażowe na śruby 13 mm. Całość można przymocować do ściany w celu odpowiedniego zaparcia urządzenia.

Winda została wykonana z materiałów wysokiej jakości. Mechanizm, korpus, ramię korby zostały zrobione ze stali, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe. Rączkę korbki pokryto tworzywem sztucznym, aby ta lepiej leżała w dłoni.

Reasumując - oferowana winda znakomicie sprawdzi się na dużych fermach, w sytuacjach, gdy z biegiem czasu hodowane ptaki zaczynają rosnąć i potrzebna jest zmiana długości zwieszonej linki z poidłem lub też karmidłem.

Elementy składowe do budowy układu pojenia lub karmienia z użyciem powyższej windy:

Krążek linowy 22 mm 1,38 zł
Krążek linowy 40 mm 11,53 zł
Krążek linowy do windy ręcznej 26,41 zł
Linka stylonowa 4 mm 69,14 zł

Cena brutto:

439,64 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Winda ręczna do 650 kg do regulacji wysokości poideł i karmideł
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+8= (wynik wpisz cyfrą) ?