hodowla i uprawa

Bloczek 22 mm krążek mały linowy do podwieszania

Kod produktu: F1359
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

1,38 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Biały krążek
Srebrna osłonka

Maksymalne obciążenie:

70 kg

Materiał:

Osłonka z metalu ocynkowanego
Kołko z tworzywa sztucznego

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 2,5 cm

Typ bloczka:

nierozbieralny, z haczykiem zamkniętym, niełożyskowany

Opis Produktu:

Niniejszy produkt służy do prowadzenia, regulacji wysokości i podwieszania na linie (stylonowej) niewielkich podzespołów układu pojenia bez obawy, że opadną. Dzięki temu tworzona jest uporządkowana struktura całego systemu.

Kółko linowe, wykonane z mocnego tworzywa sztucznego, dla zwiekszenia trwałości zostało osadzone w wytrzymałej metalowej osłonce, odpornej na korozję. Na obwodzie krążka znajduje się specjalnie wyprofilowana prowadnica, która zapobiega wyskakiwaniu i ześlizgiwaniu się liny.

Oferowany przedmiot daje możliwość wolnego osadzenia liny i swobodnego operowania nią w każdym kierunku - ewentualnie zmiany kierunku ciągnięcia liny. Krążek łatwy do zawieszenia, dzięki specjalnemu metalowemu haczykowi o średnicy otworu 1 cm. Linkę napręża się po podłączeniu bloczka do windy ręcznej.

Krążek służy do podwieszania i regulacji wysokości drobnych elementów układu pojenia. Z tego względu należy równomiernie rozłożyć obciążenie, aby nie spowodować przetarcia, a w następstwie przerwania liny.

Niezwykle przydatny element w każdym rozległym systemie pojenia, który pozwala podtrzymać, zmieniać kierunek, regulować naprężenie oraz długość liny.

Cena brutto:

1,38 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Bloczek 22 mm krążek mały linowy do podwieszania
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+8= (wynik wpisz cyfrą) ?