hodowla i uprawa

Miseczka okapowa z jednym odwróconym ramieniem

Kod produktu: F1328
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

3,16 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czerwony

Materiał:

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opakowanie:

Sprzedawane na sztuki
Opakowanie zbiorcze: 25szt

Rozmiar:

Miseczka kwadratowa o wymiarach: 70x70mm
Długość: 11 cm

Opis Produktu:

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego miseczka okapowa zalecana jest przy hodowli drobiu w układzie klatkowym. Uniwersalna konstrukcja pozwala także wykorzystać ją jako element rozległego systemu pojenia w chowie ściółkowym czy otwartym.

Miseczkę montuje się na rurze kwadratowej 22 x 22 mm za pomocą zatrzaskowego uchwytu. Produkt, w odróżnieniu od jednoramiennej miseczki okapowej, posiada obrócone o 90o ramię . Dzięki temu przylega ono do ścian klatki umożliwiając ptakom swobodny dostęp do poidła.

Mocny zatrzaskowy uchwyt pozwala na bezproblemowe założenie i zdjęcie miseczki przez rurę. Takie rozwiązanie powoduje, że można ją łatwo umieścić w innym miejscu bez konieczności rozmontowywania całej linii systemu pojenia.

Specjalny otwór w uchwycie daje możliwość założenia miseczki okapowej na umieszczony już w rurze nipel oraz pozwala na włożenie na smoczek kapturka, w skutek, czego da się podłączyć poidło startowe.

Głębokość kwadratowej miseczki okapowej wynosi ok. 15 mm. Jej stosowanie zapobiega rozlewaniu i rozchlapywaniu wody przez ptaki, co zabezpiecza przed powstawanie błota na ściółce.
Bardzo praktyczny produkt, który za stosunkowo niewielką cenę będzie stanowił doskonałe dopełnienie rozległego systemu pojenia.

Cena brutto:

3,16 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Miseczka okapowa z jednym odwróconym ramieniem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+2= (wynik wpisz cyfrą) ?