hodowla i uprawa

Siodełko do łączenia poidła z rurą - do poideł dzwonowych

Kod produktu: F1288
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

15,19 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czarny

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Opakowanie:

Sprzedawane na sztuki
Opakowanie zbiorcze 5 szt.

Rozmiar:

Łącznik dedykowany do nakręcania na rurę od 0,5 do 1 cala

Opis Produktu:

Element najczęściej stosowany jako zawór połączeniowy poidła z rurą. Powszechnie zwany również siodełkiem bądź łącznikiem.

Umieszczany na powierzchni rury za pomocą uszczelki, która dopasowując się do jej płaszczyzny, gwarantuje szczelność łączenia (woda nie będzie wydobywać się strumieniem z rury). Uszczelka dodawana do kompletu razem z łącznikiem. Dodatkowo w zestawie znajduje się wyjście na wąż o średnicy 7 mm.

Siodełko w szczególności zalecane przy łączeniu poideł dzwonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest odporny na uszkodzenia i łatwy do czyszczenia.

Pozwala na podłączenie wielu urządzeń na raz, przez co napoić, w tym samym czasie, można większą liczbę zwierząt. Bardzo przydatny produkt zwłaszcza w większych hodowlach. Co więcej, specjalny zawór umożliwia odłączenie wybranego poidła praktycznie w każdym momencie, m. in. na czas dezynfekcji. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba odłączać wszystkich poideł, a tym samym nie odcina się zwierzętom dostępu do świeżej wody.

Prosty w budowie i montażu element jest niezbędny w każdym profesjonalnym gospodarstwie, w którym ceni się skuteczność i wydajność działania.
Cena dotyczy 1 sztuki

Cena brutto:

15,19 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Siodełko do łączenia poidła z rurą - do poideł dzwonowych
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 2+10= (wynik wpisz cyfrą) ?