hodowla i uprawa

Automatyczne poidło rynnowe dla drobiu i ptaków ozdobnych

Kod produktu: F1281
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

272,38 zł

Podstawowe parametry:

Rozmiar:

długość misy 2 metry, wysokość regulowana w zależności od gatunku hodowanego ptactwa

Pojemność poidła:

10 L

Kolory:

metaliczny

Materiał:

misa wykonana ze stali nierdzewnej, pozostałe elementy ze stali

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki

Opis Produktu:

Praktyczne poidło wyposażone zostało w misę o długości 2 metrów, która wykonana została ze stali nierdzewnej. Wykorzystanie zaworu grawitacyjnego zapewnia stałe uzpełnianie poziomu wody, bez konieczności dodatkowego dozoru i pilnowania jej stanu. Poidło znakomicie spisuje się w hodowlach drobiu oraz ptaków ozdobnych.

Rozstawienie samego poidła nie należy do skomplikowanych. Misę rynnową ustawiamy na specjalnych stalowych nogach, które gwarantują stabilną postawę. Dzięki pokrętłom możliwa jest regulacja wysokości rynny, w zależności od gatunku pojonych ptaków oraz rozmieszczenie poidła nawet na nierównym terenie.

Zastosowanie zaworu grawitacyjnego sprawia, że poziom wody w misie jest automatycznie utrzymywany na stałym, ustawionym przez nas poziomie. Do zaworu należy jedynie doprowadzić wodę za pomocą węża o średnicy 10 mm. Automatyzacja tego procesu bezsprzecznie wpływa na komfort pracy oraz pozwala zaoszczędzić dużo cennego czasu.

Zasobnik na wodę wykonany został w wytrzymałych materiałów - rynna ze stali nierdzewnej, a pozostałe elementy ze stali ocynkowanej. Zapewnia to dużą wytrzymałość oraz odporność na działanie środków czyszczących. Dodatkowo, solidna konstrukcja poidła sprawia, że można dowolnie zmieniać miejsce jego rozłożenia. W ofercie dostępny jest zapasowy zawór do poidła rynnowego.

Cena brutto:

272,38 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Automatyczne poidło rynnowe dla drobiu i ptaków ozdobnych
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+10= (wynik wpisz cyfrą) ?