hodowla i uprawa

Elektroniczny termoregulator z wyświetlaczem do inkubatorów TS-500 PID

Kod produktu: F1253
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

306,74 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

Czarny

Materiał:

Moduł elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego

Opakowanie:

Sprzedawane na sztuki

Rozmiar:

12 x 8 x 3,5cm

Opis Produktu:

Niniejszy produkt służy do regulowania temperatury wewnątrz komór lęgowych. Automatyczne sterowanie grzałkami (maksymalnie 500W) możliwe jest poprzez prosty w obsłudze panel sterowania. Za pomocą przycisku "SET" i dwóch przycisków bocznych ustawiamy właściwą temperaturę, która będzie utrzymywana dzięki zasilanej z sieci (220V) grzałce. Wskaźnik na urządzeniu sygnalizuje jaką pracę wykonuje podłączona do regulatora grzałka i czy działa ona prawidłowo.

Przyrząd wyposażony jest w podstawowe funkcje, takie jak: nastawa temperatury, zmiana skali z oC na oF, zmiany parametrów kontroli. Wszystkie te operacje zapewnia wbudowany regulator PID (regulator proporcjonalno - całkująco - różniczkujący).

Posiadanie niniejszego produktu daje dużą stabilność temperatury w inkubatorze. Jego niewątpliwą zaletą jest również precyzyjność pomiaru - w granicy 0,1oC. Są to dwie niezwykle istotne korzyści, przemawiające za zakupem przedstawianego termoregulatora.

Dodatkowo, aby uzyskać większą pewność pomiaru urządzenie można poddać wyskalowaniu. W tym celu najodpowiedniejsze jest zakupienie termometru elektronicznego. Dzięki skalowaniu można dostroić termoregulator do faktycznych warunków panujących w środku komory z jajkami.

Do kompletu dodawany czujnik temperatury.
Termoregulator wyprodukowany został w Holandii.
Produkt posiada gwarancję na 1 rok.

Cena brutto:

306,74 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Elektroniczny termoregulator z wyświetlaczem do inkubatorów TS-500 PID
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 3+7= (wynik wpisz cyfrą) ?