hodowla i uprawa

Termoregulator Konsul Duo z precyzyjnym nastawem analogowym

Kod produktu: F1252
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

222,48 zł

Podstawowe parametry:

Kolory:

czarny

Materiał:

moduł elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

[dł. x szer. x wys.] 230 mm x 70mm x 40mm

Opis Produktu:

Wyjątkowo precyzyjny termoregulator z nastawem analogowym wyprodukowany został w Holandii. Urządzenie jest unikalne w swojej klasie, ponieważ tylko w tym przypadku rzeczywista dokładność ustawień temperatury sięga 0,05oC. Obsługa produktu nie jest skomplikowana. Poziom temperatury reguluje się za pomocą dwóch czułych potencjometrów.

Pierwszy z nich, z podpisem Control 1, skaluje temperaturę w granicach od 32 do 42oC. Po wybraniu interesującej nas temperatury, możemy ją dostosować z dokładnością do 0,05o C. W tym celu używamy pokrętła Control 2. Skala obu potencjometrów wyrażona została w procentach od 0 do 100%.

Prawidłowe nastawienie odpowiedniej temperatury może zająć trochę czasu. Zwieńczeniem naszych trudów będzie niezwykle dokładna, interesująca nas wartość termiczna, która zapewni stabilność podczas procesu inkubacji.

Powyższy termoregulator, dla pewnego działania, powinien współpracować z wysokiej jakości termometrem, który będzie nam wskazywał obecnie panującą temperaturę. Dioda LED, świecąca na kolor czerwony, informuje nas o działaniu grzałki. Maksymalna moc grzałki, z jaką może pracować oferowane urządzenie wynosi 500W.

Cena brutto:

222,48 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Termoregulator Konsul Duo z precyzyjnym nastawem analogowym
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 1+9= (wynik wpisz cyfrą) ?