hodowla i uprawa

Wentylator 154/23 Professional

Kod produktu: F1218
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

171,03 zł

Podstawowe parametry:

Dodatkowe informacje:

zasilany z sieci: 220-240V

Kolory:

metaliczny

Materiał:

stal nierdzewna

Opakowanie:

produkt sprzedawany na sztuki

Rozmiar:

średnica 20 cm długość skrzydła 8 cm

Opis Produktu:

Wykonany ze stali nierdzewnej, profesjonalny wentylator dedykowany jest do różnego rodzaju inkubatorów oraz odchowalników. Wiatrak o średnicy 20 cm znakomicie miesza i rozprasza powietrze. Oferowane urządzenie zasilane jest z sieci o napięciu 220/240 V oraz ma stosunkowo niski pobór prądu (15W).

Silnik wentylatora to bardzo solidna konstrukcja. Sprzęt doskonale sprawdza się w trudnych warunkach na przykład w klujnikach, gdzie obecny jest pył ze świeżo wyklutych piskląt. Dzięki pięciu solidnym skrzydłom, ułożonym w otwarty sposób i wygiętym pod odpowiednim kątem, gwarantowana jest wydajna cyrkulacja powietrza.

Oferowane urządzenie posiada wyprowadzone kable, ułatwiające podłączenie do układu elektronicznego. Wentylator można zamontować bezpośrednio na ściance aparatu lęgowego. W zestawie dołączono dedykowany przewód podłączeniowy.

Powyższy wiatrak należy do najlepszych w swojej klasie. Podobne modele używane są w wielu profesjonalnych inkubatorach światowych marek. Dostępna jest również jego alternatywna (silniejsza) wersja.

Wentylator wyprodukowano we Włoszech.

Cena brutto:

171,03 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Wentylator 154/23 Professional
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 4+8= (wynik wpisz cyfrą) ?