hodowla i uprawa

Inkubator domowy iKar 42/120 AUTO z pilotem

Kod produktu: F1192
Realizacja 1-3 dni Realizacja 1-3 dni

Cena brutto:

581,95 zł

Podstawowe parametry:

Pojemność jaj:

kurakaczkagęśkuropatwa
42 42 30*120
indykbażant przepiórka paw
36* 42 12030*

*Większe jaja można inkubować tylko obracając je ręcznie jaj kurzych

Dystrybucja ciepła:

Wymuszona (wentylator umieszczony pośrodku inkubatora)

Obracanie jaj:

Automatyczne (przechylne)

Opcje dodatkowe obracania jaj:

Taca automatycznie obracająca jaja zasialana jest niezależnie.

Kontrola temperatury:

Regulator cyfrowy z wyświetlaczem LED, regulacja temperatury programowana zdalnie za pomocą pilota w zakresie 35 - 43° C.

Kontrola wilgotności:

Kontrola poprzez dozowanie odpowiedniej ilości wody w kanalikach, w podstawie urządzenia

Dodatkowe wyposażenie:

Pilot, kabel zasilający, instrukcja obsługi w języku polskim z treściwym poradnikiem po tajnikach inkubacji, wymienne tacki do jaj (tacki na 42 jaja kurze lub 120 jaj przepiórczych)

Kolory:

przezroczysta pokrywa, żółta podstawa

Materiał:

wysokiej jakości tworzywo sztuczne z półtransparentną pokrywą

Rozmiar:

[wys. x szer. x dł.] 19,5 x 46 x 46 cm

Opakowanie:

karton

Opis Produktu:

Inkubator iKar-42/120 AUTO z automatyczną tacą do obracania jaj, to znakomity wybór dla każdego hodowcy drobiu. Inkubator został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwego w czyszczeniu i dezynfekcji. Inkubator ten doskonale sprawdza się do inkubacji jaj praktycznie każdego gatunku drobiu spotykanego w polskich hodowlach przydomowych.

Urządzenie wyposażone jest we wbudowany termistor, który odpowiada za utrzymanie stałej temperatury. Przy pomocy załączonego pilota można regulować temperaturę działania inkubatora (w zakresie od 35 - 43° C). Komunikaty ukazują się na wbudowanym wyświetlaczu LED. Za prawidłową wentylację inkubacji odpowiada wydajny wiatrak, znajdujący się w pokrywie urządzenia. Dzięki temu zachodzi stały przepływ świeżego powietrza.

Zastosowanie tacy, która automatycznie obraca jaja podczas procesu inkubacji, stanowi niezaprzeczalną zaletę tego modelu. Hodowca nie musi już pilnować oraz ręcznie doglądać inkubatora. Taca może pomieścić 42 jaja kurze lub nawet 120 jaj przepiórczych. W zestawie znajdują się wymienne przystawki (do jaj kurzych lub przepiórczych), które można bezproblemowo montować w zależności od preferencji użytkownika. Dodatkowym atutem opisywanej tacy jest to, że może pracować niezależnie od inkubatora.

Inkubator iKar42/120 AUTO stanowi świetne rozwiązanie dla każdego hodowcy, szukającego urządzenia do domowego i hobbystycznego zastosowania. Dla hodowcy, który ceni praktyczność, komfort działania a przede wszystkim skuteczność w lęgach.

Cena brutto:

581,95 zł

 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Inkubator domowy iKar 42/120 AUTO z pilotem
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 6+8= (wynik wpisz cyfrą) ?