hodowla i uprawa

Młynek do mielenia - moc 580 W

Kod produktu: F1176
Towar dostępny: Towar dostępny

Cena brutto:

898,45 zł

Podstawowe parametry:

Zasilanie:

230 V

Opakowanie:

Karton producenta

Moc:

580 W

Materiał:

Korpus z tworzywa sztucznego ABS, elementy ścierne i przekładnie metalowe

Kolory:

Obudowa pomarańczowo-niebieska

Dodatkowe informacje:

W zestawie komplet sit: 2,5 mm, 4 mm, 6mm, 8 mm oraz wiadro na zmielone zboże

Rozmiar:

[szer. x gł. x wys.] 67x67x98cm

Opis Produktu:

Młynek do mielenia ziaren jest trafną koncepcją dla wszystkich osób, które w warunkach domowych chcą produkować mąkę czy paszę. Wszystko zgodnie z indywidualnymi potrzebami gospodarstwa. Młynek ten zmieli żyto czy pszenicę na mąkę. Jest również niezastąpiony przy produkcji paszy dla zwierząt. Za pomocą wymiennych sit sami decydujemy o poziomie zmielenia ziaren. Sita o zróżnicowanej średnicy otworów.

W zestawie z młynkiem otrzymujemy cztery komplety sit o następujących średnicach otworów: Φ2,5mm, Φ4mm, Φ6mm, Φ8mm. Opcjonalnie dokupić można siata o mniejszym profilowaniu: Φ1 i 1,5mm. W komplecie z młynkiem dołączone jest wiadro do zmielonego zboża czy paszy. Aby uzyskać zmielone ziarno wystarczy je wsypać do górnego pojemnika i wybrać odpowiedni stopień zmielenia ziaren - w łatwy sposób można odkręcić pokrywę by zmieniać sita bądź ostrza. Młynek resztę czynności wykona sam, a my po chwili mamy gotowy produkt. Wydajność w kg/h: min:80/max 250kg (*)

Młynek do rozdrabniania jest drobnych gabarytów, co ułatwia jego przenoszenie w różne miejsca. Jego waga także nie jest nadto obciążająca - młynek waży mniej więcej 15kg. Jego niezaprzeczalną zaletą jest solidność wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Poza tym w zestawie jest także ziarno na zmielony produkt.

(*) wydajność zmienia się w zależności od rodzaju i stopnia wilgotności surowca

Cena brutto:

898,45 zł

Pytania i opinie użytkowników:

Opinię napisał: Remigiusz( 2016-02-11, 16:09:28 ) (5/5)
Młynek mam już 3 lata i działa jak nowy. Używam do mielenia zboża dla królików i drobiu. Wydajność nie jest zaniżona, ponieważ wychodzi mi średnio 4 worki po 50 kg na godzinę. Polecam!
 • Dodaj opinię
 • Zadaj pytanie
 • Poleć znajomemu
 • Młynek do mielenia - moc 580 W
  Zadaj pytanie na temat tego produktu
  Pytanie*:
  E-mail:*:
  Podaj wynik dodawania*: 5+7= (wynik wpisz cyfrą) ?